Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Internet cez WIFI

markjag (386)|23.6.2005 10:23
Viem ze to tu uz bolo aj som pozeral vyhladavanie a precital som si diskusie o tom a nikde nenbola konkretna rada, a koniec koncov problemy uzivatelov boli ine ako moje.

Na brigade sa viem pomocou notebooku prihlasit na nejake apecko a idem mi net v pohode. Skusal som to aj na looxovi a tam najde toapecko aj sa pripojim ale uz ked dam IE a dam nejaku stranku tak nejde a pyta nejake nastavenia. A tam mam na vyber 3 veci a absolutne netusim co spravit aby to slo. Uz som asi skusal snad vsechno...

DIk za rady.
beecher (9270)|23.6.2005 10:49
Kdyz posles screenshot (na tapani screenshotu bez PC doporucuji MagicSS), tak budeme moci poradit vice... ;)
markjag (386)|23.6.2005 13:50
[QUOTE="beecher"]Kdyz posles screenshot (na tapani screenshotu bez PC doporucuji MagicSS), tak budeme moci poradit vice... ;)[/QUOTE]


Diky uz som to vyrisil a ani neviem ako :D ,proste to slo, asi bol slaby signal, zatial vobec neviem kde sa pozera sila signalu ale sak na vsetko dojdem.

Sposobil si mi mali problemiks tym programom a to taky ze neviem ako s nim fotit poriadne. Totiz vzdy my to odfoti Total Commandera :(
beecher (9270)|23.6.2005 14:13
[QUOTE="markjag"]Sposobil si mi mali problemiks tym programom a to taky ze neviem ako s nim fotit poriadne. Totiz vzdy my to odfoti Total Commandera :([/QUOTE] Nastav si to na nejakou HW klavesu... ;)