Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 45 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 674

Téma: Dynavix - releasy, rady, zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud chcete diskutovat TomTom 5 a vidět screeny, žádejte v příslušné sekci. Zde umísťujte pouze screeny z Dynavix navigace. Nebudeme zde míchat software dohromady.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Crusader
    Eriku, asi máš špatnýho TomToma ....Všechny městečka a vesnice jsou tam opravdu do úrovně ulic a navigace mi připadala přímo excelentní......
    To Taky neni uplne pravda. Vychodni a severni (zhruba za Vyskovem a nad Vyskovem) cast Moravy je osizenejsi, jenom vetsi mesta jsou zde na urovni ulic. Jsou na urovni I a II tridy a vykreslene plochy mest.
    Bohuzel tyto mesta nelze ani vyhledavat v databazi mest.
    TT od verze 3 ma jednu negativni vec, a to nezlomne rozdeleni POI mezi jednotlive databaze. Takze kdyz chci vyhledat Petrinskou rozhlednu tak nemohu zadat Petrinskou rozhlednu ve vyhledavani, ale musim napred zvolit kategorii v ktere se asi tato nachazi, coz muze byt nekdy problem.
    Pro jine ucely zase toto rozdeleni je dobre, jako napriklad najit s nejblizsi pumpu nebo hospodu.
    Dale body POI nejsou zrovna dobre popsany a nekdy jsou i spatne umisteny a nektere i schazi (pumpy).
    To vse sice nebrani pouzivani TT, ale jenom to nezprijemnuje nekdy praci.
    Připojené obrázky Připojené obrázky
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To je dost možné. Jak jsem říkal, jenom jsem navigaci viděl a nechal jsem si zobrazit jenom místa co znám, takže Moravu jsem nijak nezkoumal. Ale toto již je opět o TomTom sw., takže další názory na tento soft opravdu již jen v sekci TomTom. Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Bude v Dynavixu podporovan import uzivatelskych POI? A to treba i ve formatu konkurencnich POI (treba TT)?
    To same plati pro oblibene.
    Pri prechodu na jiny SW je toto vzdy celkem kamen urazu pro uzovatele.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Koukal jsem na F1 tak mám malé zpoždění:

Fakt jsem netušil, že ten nejnovější upgrade tolik TT pomohl, hned v pondělí běžím za dealerem!! Ale i tak podle toho co čtu teď na Internetu tak TT má navigaci k číslům domů jen pro Anglii a Nizozemí?? Je to pravda???
    Potom by totiž pořád platilo, že Dynaviz je v CR vybaven lepšími podklady.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00074149_SC1_GO0V.jpg 
Zobrazení: 31 
Velikost: 15.9 KB 
ID: 2366   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00074149_SC2_Ldhl.jpg 
Zobrazení: 41 
Velikost: 18.6 KB 
ID: 2367   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00074149_SC3_UxW8.jpg 
Zobrazení: 38 
Velikost: 18.5 KB 
ID: 2368   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00074149_SC4_B7sH.jpg 
Zobrazení: 25 
Velikost: 21.6 KB 
ID: 2369   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00074149_SC5_qfv9.jpg 
Zobrazení: 42 
Velikost: 15.1 KB 
ID: 2370   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00074149_SC6_JJ4m.jpg 
Zobrazení: 45 
Velikost: 20.0 KB 
ID: 2371  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

I Nemecko a pravdepodobne vsechny ostatni zapadni evropske staty jsou uz od verze 3 na urovni cisel domu.

Podle vseho je Dynavix dal co se tyce CR.

Podle SS bude mit par drobnych nevyhod - nelze ovladat prstem kompletne (ale je jasne ze to je prvni verze). Take navigacni SIPKY smeru jizdy ci ZNACKY jednosmerek jsou vetsi nez danna silnice, coz nepusobi az moc prehledne. Prece jenom kdyz porovnate SS Berouna z TT a DNVX tak u TT se me to zda byt prehlednejsi a i ne tak ponure.

Ovsem pockejme si na otestovani na vlastni kuzi, snad to bude konecne kvalitni navigace pro CR. Uvidime jeste jak se napodzim vytahne R66, kdey by mohlo byt i neco ze Slovenska.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Takže jsem to tady trošičku zmodifikoval a nechal jsem zde jen konstruktivní odpovědi na vaše dotazy od Telematixu. Pro shrnutí:
    DEMO prozatím není
    Pokrytí ČR je 99%
    Software je již v prodeji

Pokud bude mít ještě někdo dotaz z oblasti marketingu, vytvořte prosím diskusi v pro oficiální firemní fóra (tímto bych poprosil Pavla Kozu, zda by jedno pro Telematix nevytvořil), popřípadě se obraťte přes SZ na zástupce firmy, nebo přímo přes Telematix stránky.

Nyní bych rád, kdyby diskuse opravdu již směřovala konkrétními poznatky z navigace tímto software, popřípadě chyb v tomto softwaru a nápadech na vylepšení.

Děkuji všem za pochopení.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To Erik: Muzes sem dat, pls, podrobny screenshot napr. Roznova pod Radhostem? Diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Rožnov pod Radhoštěm:

P.S. Abychom příště nezabírali zbytečně místo tak si sami řekněte zda detail nebo větší celek. Díky.

P.P.S. Off Topic - K tomu TT - mapa byla už loni v spec. balíčku - ten jsem si nekoupil když bylo inzerováno 39% pokryti CR a koupil si jen Major Road. Podle dealera se tato mapa stala součástí nové verze Plus - samotná nešla na odbyt? takže marketingový tah, to dosvědčuje i diskuze zde pro TT.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00074217_Sc1_CYvJ.jpg 
Zobrazení: 39 
Velikost: 24.6 KB 
ID: 2379   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00074217_Sc4_6rUe.jpg 
Zobrazení: 27 
Velikost: 18.8 KB 
ID: 2380  

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Erikt68i
    Rožnov pod Radhoštěm:
    Diky. Jak uz bylo receno, u TT jsou mapove podklady na Morave trochu osizene, RpR tam ma jen par bezejmennych ulic. Je videt, ze u Dynavixu jsou mapove podklady modernejsi. BTW Lze i v RpR navigovat podle cisla popisneho?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od jirka.s
    Citace Původně odesláno od Erikt68i
    Rožnov pod Radhoštěm:
    Diky. Jak uz bylo receno, u TT jsou mapove podklady na Morave trochu osizene, RpR tam ma jen par bezejmennych ulic. Je videt, ze u Dynavixu jsou mapove podklady modernejsi. BTW Lze i v RpR navigovat podle cisla popisneho?
    Rekl bych ze ne,ja zadnou ulici kde by byla cisla popisna nenasel

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Ne, Rožnov pod Radhoštěm nemá k dispozici čísla domů.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak jak?
    Jezdil uz nekdo z "beznych" lidi, standardnich zakazniku = ne testeru s Dynavixem?
    Jake jsou zkusenosti?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Lada Dekany
    Tak jak?
    Jezdil uz nekdo z "beznych" lidi, standardnich zakazniku = ne testeru s Dynavixem?
    Jake jsou zkusenosti?
    ja nejsem tester a jsem spokojen

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

To je pěkné, ale chtělo by to napsat více než jen jsem spokojen. Např porovnat s jinými softwary atd., Vaše postřehy atd. Za větší rozvedení a uvedení nějakých postřehů předem děkuji

Strana 3 z 45 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...
    Od Mudrunka v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 19:50
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 21:33
  3. Dynavix - rady, tipy, zkušenosti
    Od Telematix Software v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 17-01-2006, 17:45
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti