Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 45 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 674

Téma: Dynavix - releasy, rady, zkušenosti

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od jirka.s
    Citace Původně odesláno od Peta
    Ja mel moznost srovnavat Dynavix a Navigon 5.

Muj nazor je ze Dynavix ma jednodussi ovladani a podstatne lepsi mapu CR
    A co srovnani TT5 s podrobnou mapou CR a Dynavixu?
    Nemam TOMTOM 5 pokud ho mas muzeme srovnat. Ja jsem ze zlinskeho kraje.

CO jsem ale zjistoval tak treba morava je v dynavixu o dost podrobneji nez v TOMTOM 5 Koukni se treba na Vsetin v dynavixu je kazda ulicka.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Dynavix taky velice rychle prepocitava trasu to je opravdu super...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

To Peta - Naprostý souhlas, úplnost podkladů a funkčnost u Dynavixu jasně zastiňuje konkurenci ( a navíc chodí i na pomalých zařízeních 1A, což u některých konkurentů neplatí ).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

A co treba hromada obrazku z navigace z nejakych osemetnych mist - nejaka vesnicka u SLovenskych hranic, nejake nove krizovatky (objezd Tabora a pod.)

Z toho by si clovek mohl udelat predstavu aspon o mapach. Jinak za video se primlouvam natocene videokamerou za jizdy autem, to rekne nejvic.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Co kdyby výrobce nabídl, ať mu pošleme třeba tři cesty po Praze s nic moc křižovatkami a on dodal video včetně zvuku?

Osobně doporučuji zahrnout úsek ulice K Barrandovu směrem k řece a odbočit na Strakonickou směrem z města ven. Sám nevím, jak je to správně vzhledem k dopravním předpisům (otáčení na světlech apod.)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

A co treba "predvadeci centrum" ?

Precejenom vysolit 8000 bez moznosti vyzkouseni nebo vraceni je docela moc

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...o duvod vic jezdit na "tridni srazy" Tam si to vsechno muzete vyzkouset a osahat. Dokonce i projizdka je mozna

Apropo, nevite nekdo o softu, ktery je schopen udelat video z toho, co se deje na obrazovce PDA, ale VCETNE ZVUKU? Jak kvuli recenzi SmartMap, tak i Dynavixu po tom patram a zatim nic. Jo, da se to nasnimat oddelene a pak zmixovat, ale ja tim nechci stravit mesic

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Jsem za natocit to videokamerou, aby bylo videt soucasne i provoz a to kde to auto je - tudiz co se deje venku a jak presne navigace naviguje

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Prodej Dynavix Mobile 2005 byl právě zahájen. Pro nákup můžete použít www.dynavix.com/obchod.php

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Připravujeme do budoucna možnost produkt si zapůjčit (např. na pobočkách firmy Sunnysoft) k i několikadenímu vyzkoušení. Dohoda ještě není definitvní, ale vzhledem k licencím na mapu, není lepší řešení (demo ani trial verze nelze poskytnout).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od jirka.s
    Citace Původně odesláno od Telematix Software
    ... TT5 _nema_ krome par velkych mest, dalnic a par halvnich silnic nic ...
    Toto je samozrejme hloupost (nechci pouzit slovo lez). Mapa Plus ma velice dobre pokryti CR vcetne vesnic a ulic v nich (zejmena Cech) - viz. prispevky a screenshoty v diskuzi ohledne TT.
    Omlouvam se za dezinformaci "na opacnou stranu", ale o TT Plus mapach neni na webu TomTom.com zadna zminka.

Nase pokryti zde jiz bylo probirano v konferencich nami i betatestery - dle vyjadreni TeleAtlas mame tuto kompletni mapu jako jedini.
    Napr. tato diskuze.

Muzete si pockat ne nezavisle recenze, pripravuje se jich rada.

To RomanCE: Dekuji za upozorneni na chybu v eshopu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

To jirka.s a merlin_cz ---- Že bych měl jinýho TT ??? Tak to pro Vás určitě nebude problém udělat sreenshot např. Berouna nebo Starého města Pražského, ať všichni ty podrobnosti vidí.

Potom speciálně pro Vás já udělám screenshot toho samého v Dynavixu a uvidíme!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

No,ja nevim, musi se brat v potaz ten update map:
    DE_AT_CH_PL_CZ_Plus-Map .
    Ja v Beroune vidim vsechny ulice i s ozanacenim jednosmerek :-)))

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Erikt68i
    To jirka.s a merlin_cz ---- Že bych měl jinýho TT ??? Tak to pro Vás určitě nebude problém udělat sreenshot např. Berouna nebo Starého města Pražského, ať všichni ty podrobnosti vidí.

Potom speciálně pro Vás já udělám screenshot toho samého v Dynavixu a uvidíme!
    Screeny TT jsou v predchozich urovnich.

Jaka ulice z Berouna by byla vhodna pro SS?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00074120_MrscapX2_3xP7.jpg 
Zobrazení: 39 
Velikost: 30.6 KB 
ID: 2359   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00074120_MrscapX5_fmhv.jpg 
Zobrazení: 31 
Velikost: 28.6 KB 
ID: 2360  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Eriku, asi máš špatnýho TomToma Viděl jsem TomTom 5 s mapou CR Plus a v té mapě je i ulice, ve které bydlím a že to už je pěkná díra. Všechny městečka a vesnice jsou tam opravdu do úrovně ulic a navigace mi připadala přímo excelentní. Jinak Dynavixu skutečně fandím, neb navigace od domu k domu je opravdu úžasná (pokud to tak opravdu je), ale třeba u mě, jelikož jsem taťka od rodiny, hraje roli každá kačka a tudíž si tento soft asi nebudu moci dovolit. Nicméně držím palce.
    Ještě tímto ostatní žádám, aby přestali komentovat způsob prodeje tohoto softu, neboť tato diskuse a celá tato sekce je zaměřená na funkčnost navigace a postřehy jejich majitelů, ne na marketing a způsob prodeje. Další narážky na způsob prodeje budu prostě bez varování mazat.

Strana 2 z 45 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...
    Od Mudrunka v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 19:50
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 21:33
  3. Dynavix - rady, tipy, zkušenosti
    Od Telematix Software v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 17-01-2006, 17:45
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti