Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

AlarmClock/Calendar+

PSENDA (4)|20.6.2005 20:47
Tak jsem si stahnul freeware utilitku Alarm Clock, ktera mi castecne resi nefungovani klasickeho alarmu. Mel bych dotaz, zda je mozne nastavit i jiny zvuk zvoneni, nez ten preddefinovany - nejak se mi to nedari.

Pripadne uvitam i odkaz na jiny typ alarmu, kde by treba bylo mozne nastavit vice alarmu naraz.
PSENDA (4)|20.6.2005 21:28
A jeste jeden dotaz:

dokaze se Calendar+ synchronizovat s outlookem jako normalni kalendar ?
beecher (9270)|20.6.2005 21:45
1) SPB Time...
2) Calendar+ pouziva stejne jako spousta dalsich nadstaveb (PocketBreeze, Pocket Informant, Agenda Fusion atd.) data synchronizovana do PDA. BTW Ale tohle je na jinou diskuzi, ktera se nebude vztahovat k Alarmum. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|21.6.2005 00:01
Jen doplním:
1/ Někdo používá místo budíku některý z přehrávačů MP3.
2/ Je třeba rozlišovat-Pocket Informant či Agenda Fusion jsou nadstavbami vestavěného kalendáře, Pocket Breeze, Calendar+, tAgenda zobrazují události, úkoly, kontakty na today.
beecher (9270)|21.6.2005 11:26
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]2/ Je třeba rozlišovat-Pocket Informant či Agenda Fusion jsou nadstavbami vestavěného kalendáře, Pocket Breeze, Calendar+, tAgenda zobrazují události, úkoly, kontakty na today.[/QUOTE] Jasne, ale ja jsem to myslel tak, ze jsou to nadstavby nad daty, ktere uz v PDA jsou, tzn. Ani Calendar+/tAgenda/PocketBreeze/atd. (jakozto Today Pluginy, ktere jsou nahradami/nadstavbami za interni Today Pluginy), ani PI/AF (jakozto nadstavby/nahrady za interni Pocket Outlook funkce) nepouzivaji vlastni databaze... ;)
k.karel_ce4you (147)|21.6.2005 12:46
Když už je řeč o databazích používaných PI , netušíte zda je nčkde zveřejněna jejich struktura, respektive popsano jejich využiti v sw třetích stran, chtěl bych zkusit napsat takovou drobnůstku, která by poskytovala statisticke přehledy o čase a úkolech z PI, což mi u PI docela chybí .


Zdenek Malinsky (9781)|21.6.2005 13:00
Petr Hájek, překladatel PI do češtiny nemá nebo neví, kde to sehnat? A co Google? Mlčí?