Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket ZenPhone - rozhozené ikony

PSENDA (4)|20.6.2005 16:23
Po HR a opetovne instalaci Pocket ZenPhone se mi rozhodily ikony. Ty dve krajni (nastaveni) jsou niz nez ostatni a nesedi barvy u zadne z ikon. Pri minule instalaci byly ikony sede a ta aktivni byla cervena.



Dale pak mam problem s vyzvanenim MP3 - nahral jsem pisnicky do adresare windows a nejdou mi nastavit jako vyzvaneci ton (a to ani v ZenPhone).

Zeptam se jinak - funguji nekomu vyzvaneni MP3 v ZenPhone ?
hybo (3107)|20.6.2005 16:35
ikonky zen phone jsou v rastrovem obrazku, tedy az na to co mas kolem, vypada to jako by zaronani bylo na sirsi prouzek (s obrazkama) i kdyz tam mas jen tenkej prouzek

co se tyce MP3, mel jsem stejny problem a nebyla to chyba PZP, ale systemova, MP3 se zrusila i asociace s WMP a nic nepomahalo, az HR... mozna bys mel udelat dalsi a vse znovu...
PSENDA (4)|20.6.2005 17:00
Asi udelam skutecne jeste jeden HR.

Myslis, ze by pomohlo nejdriv si pripravit adresar, do nej nakopirovat ikony a pak teprve instalova ZenPhone ?

Jo a provadite pro jistotu SR po kazde instalaci ? Nebo to neni nutne.
hybo (3107)|20.6.2005 17:16
myslim, ze na tom nezalezi, kdy to tam das... mozna jsi tam zapomel neco nahrat, ono to je totiz vice obrazku (snad 5) podle poctu stavu telefonu

co se tyce instalace, myslim, ze az na systemove veci a pluginy v today neni SR potreba, kazdopadne vetsina aplikaci, ktera SR potrebuje Ti o tom da vedet, nebo Te rovnou upozorni, ze mas dar SR