Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mda III FUNGUJE mi wireless modem prez bluetooth :)

aaischa (660)|20.6.2005 11:44
proste to funguje:sarcastic:
Miloš Strouhal (3997)|20.6.2005 11:58
Nevěřim, chci to vidět na vlastní oči! :D
Ps: Kolik desítek vteřin to vydrží než se to připojení rozpadne?.. ;)
aaischa (660)|20.6.2005 13:52
dneska sem to zkusil poprve ve skole.. a byly to ctyry pripojeni vzdycky tak pul hodky, no kamos se chtel podivat na naky pekny stranky kdyz mam ted data nonstop :sarcastic: je to v poho beha to fajn, rad ti to nekdy predvedu.. mam origos rom od eurotelu..
Miloš Strouhal (3997)|20.6.2005 15:59
No, hlavně bys to měl předvést té hromadě lidí kterým to již mnoho měsíců nefunguje.. ;) A také technikům u Eurotelu a u T-mobilu, kteří jsou už smířeni s tím, že BlueTooth modem u tohoto zařízení prostě nefunguje..
Btw, jaké zařízení jsi na internet pomocí BlueTooth modemu MDA III připojoval? Notebook? A jaký BlueTooth máš v tom notebooku?
aaischa (660)|20.6.2005 19:45
ja wim je to diwny ze to maka ale proste to jede, pripojuju na to ipaq 2210, notebook zkusim zitra, pujcil sem kamosovi btoes od msi.. jinak mam rom 1.22 a radio 1.06, dystak udelam video jak to prenasi prez bluetooth a hned to uvidej vsichni.. aby se to pripojilo tak je potreba nejsdriv byt pripojen na gprs a pak se teprve pripojovat jinak to nekdy hlasi ze modem je obsazen..
Miloš Strouhal (3997)|20.6.2005 19:56
Ty jsi fakt moula, viď... :sarcastic: Achjoooo, nikdo se tu nikdy nebavil o nefunkčnosti připojení PDA na internet přes BT modem u MDA III ! ! ! Tady jde o notebook a o PC a o jejich připojení na internet pomocí BT modemu v MDA III ! ! ! Máš to tu popsané minimálně v deseti různých diskuzích, které jsi minimálně dvakrát již četl, vzhledem k tomu, že už tu nějakou dobu přispíváš, a navíc jsi již několik týdnů majitelem MDA III které ti prodal muj známej.. :( No nic, zase je venku další kachna, že já vůl jsem se vůbec namáhal na ni reagovat.. :?
Stheepan (194)|20.6.2005 22:13
zamknout a hned :)
mimo jine, uz asi 2 mesice si z Eurotel dopisuji (doporucene) o teto funkcnosti nefunkcnosti....ale jedine reseni je jim XDA III odnest do prodejny a reklamovat....
btw: vsimli jste si, ze ET uz XDA 3 doprodava a v oficialni nabidce uz ho nema?
Miloš Strouhal (3997)|20.6.2005 22:15
[QUOTE="Stheepan"]
btw: vsimli jste si, ze ET uz XDA 3 doprodava a v oficialni nabidce uz ho nema?[/QUOTE]Radši.. :) Asi se našlo více takových ochotných dopisovatelů jako jsi Ty.. ;) A možná také Eurotel chystá do prodeje nějaké jiné "dělo".. Docela by mne zajímalo jaké..když MDA IV je v nedohlednu..
aaischa (660)|20.6.2005 23:14
hej hej a jakej je problem a rozdil mezi pripojeni notebooku a pda prez bt modem oba prez at prikazy vsechno stejny ne..?


p.s. no 16no....
Miloš Strouhal (3997)|20.6.2005 23:25
[QUOTE="aaischa"]jakej je problem a rozdil mezi pripojeni notebooku a pda prez bt modem oba prez at prikazy vsechno stejny ne..?[/QUOTE]to poznáš zítra.. :)
beecher (9270)|21.6.2005 11:29
No, ve Windows pro PC a Windows Mobile jsou implementace Dial-Upu trochu rozdilne, viz ma zkusenost s Motorolou MPx220, kde je problem opacny (BT dial-up nefunguje z PDA, ale z NB ano)...
aaischa (660)|21.6.2005 19:36
Tak abyste mi verili ze to chodi.. i na notebooku tak prikladam video, proste to funguje jak sem rek... pokud se to nevejde (ma to 6.6MB) tak to dam jinam a dodam odkaz
aaischa (660)|21.6.2005 19:52
sem de maz 5mb takze uz to hazim na svuj web a zachvilku sem hodim link.. chvilku strpenicka :sarcastic:
Aifel_ce4you (105)|21.6.2005 21:13
Tak kde je ten link ?? Čekám a čekám a chci to vidět. Sám jsem se pokoušel to uchodit s NTB i s hx4700 a kdybych si nohy vykloubil, tak se mi to nepovedlo..
aaischa (660)|21.6.2005 21:25
uz to mam predstav si uploadovat 6MB prez gprs... tak je to teda : http://ajlyk.wz.cz/download/MOV07050.MPG musi ten link chodit... :sarcastic:
Aifel_ce4you (105)|21.6.2005 21:37
Prosím tě buď tak hodnej vyexportuj ten LOG připojení a hoď sem na něj link.. Dík aifel..
Miloš Strouhal (3997)|21.6.2005 22:48
Čumim jak vejr!!! :O Každopádně bych to rád ještě viděl na vlastní oči, a pak se ti tu veřejně omluvim za svá slova plná nedůvěry a zřejmě neoprávněné kritiky na tvou osobu. Každopádně už teď tu můžeš napsat jestli je za tím vším nějaká finta, která by ostatním uživatelům MDA III mohla pomoci, jelikož tobě to sice běží, ale ostatním uživatelům ani ťuk!!! A to již dlouhé měsíce. Osobně jsem měl MDA III u sebe víc jak měsíc, ale za tuto dobu se mi to nepodařilo ani v nejmenším zprovoznit. Dokonce ani operátoři si s tímto problémem nevěděli rady a dle slov některých přispěvatelů nabízeli i možnost vrácení peněz. Takže?..
aaischa (660)|21.6.2005 22:49
tady je ten log



K
at+cgdcont=1,"ip","gointernet"at+cgdcont=1,"ip","gointernet"


OK
atd*99***1#atd*99***1#

~˙}#Ŕ!}!}!} }.}"}&} } } } }'}"}(}"p4~
OK
~˙}#Ŕ!}!}"} }.}"}&} } } } }'}"}(}"‡:~~˙}#Ŕ!}!}#} }.}"}&} } } } }'}"}(}"*?~~˙}#Ŕ!}!}$} }.}"}&} } } } }'}"}(}"i'~~˙}#Ŕ!}!}%} }.}"}&} } } } }'}"}(}"Ä"~~˙}#Ŕ!}!}&} }.}"}&} } } } }'}"}(}"3,~~˙}#Ŕ!}!}'} }.}"}&} } } } }'}"}(}"ž)~
aaischa (660)|21.6.2005 22:55
rad to prijedu predvect na dalsi prazskej sraz ja byl malem na tom minulim ale to mi nevyslo.. nevim jak ten log pomuze dela to donej sami zavorky a tak.. oki? muzu tam vzit notebooka? bude tam kam pichnout zasuvku..? ja totiz nemam baterku.. no finta asi ne mam mdacko nastaveny podle sebe.. ale myslim ze nic xtra.. rad predvedu sem z Prahy.. dej vedet...
aaischa (660)|21.6.2005 23:05
mozna jedna drobnustka..wokna k tomu at prikazu pridaj slovo at.. tak sem znova vlez do nastaveni toho modemu ve spravci zarizeni a pak to odmazal..alee to je asi uplna blbost
Aifel_ce4you (105)|22.6.2005 08:14
Je to síla, v tom logu není nic zvláštního. Nechápu to, mně to fakt nejelo a to jsem v daném okamžiku měl pocit že jsem vyzkoušel úplně všechno..
beecher (9270)|22.6.2005 09:59
Doporucim si vsimnout jake cislo vytaci... Pro Eurotel je to standardne *99#, on tam ma pouzito *99***1#...
Stheepan (194)|22.6.2005 10:09
to bych nerekl, ja take vytacim standardne *99***1#... kdyz jedu pres pres Nokia 6230 skrz bluetooth (skrz Eurotel)

EDIT:

cituji nastaveni pripojeni ktere je na strankach eurotelu:

Obvyklý příkaz pro připojení k GPRS: ATD*99# (respektive ATD*99***1#) . .. takze je to jedno
aaischa (660)|22.6.2005 10:36
...funguje mi to i s *99# ja nevim cim to muze byt..pouzivam bt od msi..
Stheepan (194)|22.6.2005 11:23
muzes popsat jak si vytvoril nastaveni ??
aaischa (660)|22.6.2005 11:49
tak jo no.. prez my bluetooth places z msi aktivovat sluzbu bluetooth dial up tim se nainstaluje bluetooth modem, pak ve spravci zaarizeni dat rychlost 57600, odskrtnout cekat na vytaceci ton, dat tam ten at prikaz dat ok pak to znova otevrit odebrat to: "at" co si tam pridalz wokna, pak zapnout mda pustit wireless modem na bluetooth, vlest na pc do my bluetooth places poklikat na toho zastupce co tam vzniknul zadat vytacene cislo *99# a doufat ze to pujde :sarcastic: mozna naka blbustka v mda ale niceho si nejsem vedom :?
aaischa (660)|22.6.2005 22:59
ja fakt nevim v cem je to kouzlo.. dnes se mi samo hardresetovalo mdacko a nastavil sem vse znova a funguje to stejne.. je nekdo z pobliz Prahy 5 - Lužiny a má mda III nebo dataphone III rad bych to zkusil s jinym mdackem..
p.semenak (17)|25.6.2005 23:25
Zdravím
Nevím jestli jsem Vás dobře pochopil. jedná se tu o to že nejde stabilně rozhýbat připojení PC ani NB pouze přes BT ???
Sám mám MDAIII tedy DataPhone III od ET druhý den. připojuji se k internetu právě přes GPRS a BT. kolébku jsem použil jen jednou na synchronizaci. protože jsem na toto připojení odkázán tak jsem byl celkem rozladěn když jsem provolal spousty peněz s ET linkou kde mi neřekli víc než jsem sám věděl a pak se mi nějakou náhodou podařilo najet do Wm ale přitom ho neaktivovat a hle NB se připojil . Jsem připojen a přitom vůbec nepoužívám Wm modem. Bohužel to ale není tak jak jsem zvyklí - ťuknout a jsem tam ale je to někdy dost silné přemlouvání a někdy se nechce připojit ani MDA jako takové-- napíše něco ve smyslu že je modem odpojen nebo používán a pomůže až restart rádiové části někdy i celého MDA. Takže to je normální ???
Miloš Strouhal (3997)|26.6.2005 00:24
Ano, dá se říci, že i toto je normální. Před půl rokem když jsem MDA III osobně používal nefungoval mi modem přes BlueTooth vůbec. Zkoušel jsem několik různých kusů tohoto zařízení. Jedno z nich jsem zapujčil Pavlu Kozovi na minirecenzi. Jemu modem přes BlueTooth fungoval, ale sotva pár desítek vteřin. Poté se mu to vždy odpojil. A pak jsou tu lidé jako je aaischa, kterému BlueTooth modem funguje zcela bez problémů.. Takže prase aby se v tomto vyznalo.. :(

Je tu někdo další komu to také bez problémů funguje?
A co vy ostatní, kteří jste byli smíření s nefunkčním modemem přes BlueTooth, rozchodil jste to někdo na základě nějaké z aaischových rad? Co třeba ty Stheepane?..
aaischa (660)|26.6.2005 11:04
nazdar, jeste jedna vec napadlo me neco v cem by to mohlo byt.. jaky davate heslo a uzivatelsky meno kdyz vytacite z windowsu...???? zajima me to hlavne u eurotelu... tenhle vzkaz pisu z notebooku prez bt modem mojeho mda III, jestli je tu fakt nekdo kdo ma mda III nebo DataPhoneIII a je z prahy a ma zajem abych to zkusil na jeho mdacku tak dejte vedet... nekde bysme se seli vzal bych nouta a hned by se vedelo jestli mam naky kouzelny nastaveni nebo mda...
aaischa (660)|26.6.2005 11:24
pripojeni drzi dlouho.. zadnejch par sec...
00072374_plocha_uPwY.jpg
Stheepan (194)|26.6.2005 18:00
[QUOTE] MILOS STROUHAL : Je tu někdo další komu to také bez problémů funguje?
A co vy ostatní, kteří jste byli smíření s nefunkčním modemem přes BlueTooth, rozchodil jste to někdo na základě nějaké z aaischových rad? Co třeba ty Stheepane?..[/QUOTE]

Ne, ja to zatim nerozchodil o:( ale je fakt, ze jsem zatim moc nelaboroval, nebyl cas. Dnes v noci nebo zitra rano se na to vrhnu.
aaischa (660)|26.6.2005 18:09
a jaky pouzivas prihlasovaci meno kdyz vytacis z notebooku nebo z pc..?
Stheepan (194)|26.6.2005 18:26
zadne jmeno a zadne heslo nezadavam....
Ace-steal (45)|27.6.2005 23:24
Sakra, ze bych si taky nekde pujcil BT a zkusil to taky? Zkusim a zejtra se ozvu jak jsem dopadl
aaischa (660)|28.6.2005 07:24
bavil sem se o tom ze mi to funguje s gsmobilem a jejich odpoved byla: Dobrý den,


SW se pripravuje, ale zatim jeste neni k dispozici.

S pozdravem
Kateřina Hermánková

a.pak este

Dobrý den,



Bude nová FLASH, ale zatím nevíme kdy.

S pozdravem
Kateřina Hermánková


mam z toho pocit ze nekdy bude upgrade ale zatim nevedi v cem je chyba takze bude "nekdy" :sarcastic:
Lukáš Soukup (5)|1.7.2005 12:07
Nazdar Lidi, koukám že vetšina z Vás má problém z připojením na internet s BT a NB. Mám dataphone III asi tři týdny a vše je bezproblémové. Je tady jedna finta, která by měla vše vyřešit. Důležité a správné řešení je: spustit internet přes gprs jen v PDAčku. Po připojení GPRS v PDA odpojit - zavěsit. Spustit NB, spojit PDA a NB přes BT až to šlape. Jestli měl někdo motorolu mpx200 vi o cem mluvim. Fungovalo to podobně ale z USB kabelem protože BT nema. Na motorole se musel pustit nejdříve modem a pak asi do 20s pripojit kabel, protoze jinak se spojeni prerusilo. Takova blbustka ale bez ni vam to nemakalo.
aaischa (660)|1.7.2005 12:50
je to tak ... ja si to myslel nejdriv vytocit
no ale je tu jeden detail.. mel sem mpx 200.. a tam sem se pripojil vzdycky i hned po zapnuti motorky
ted sem na tom premejslel ale me to jede treba i hhned po restartu mda
vilem.tel (14)|7.12.2006 19:54
WM2003SE ROM 1.42.00 WWE, Radio 1.15.00, ExtROM 1.42.112 WWE potvrzuji bezproblémový BT modem k NB:yes: