Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zvonění pro skupiny

Lucky_ce4you (21)|20.6.2005 11:27
Ahoj, potřeboval bych poradit. Prošel jsem snad všechny diskuze a nikde nemohu najít řešení mého problému. Na PDA Compact jsem si vytvořil skupiny a roztřídil si kontakty do nich. Co bych teď potřeboval je přiřadit vyzváněcí tón přímo skupině, nechce se mi přiřazovat tón každému kontatku samostatně. Jde to nějak provézt? Předem všem díky za radu Lukas
Pavlucha (1496)|20.6.2005 11:38
Taky jsem hledal, ale výsledek je NULA. S dodaným SW (Caller ID) si nepomůžeš a o jiném jsem zatím neslyšel.
Přitom přiřazení zvonění skupině mi přijde užitečnější, než jednotlivci.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|20.6.2005 17:24
To se zde již několikrát řešilo, osobně na to používám RingtoneX od MTUX, umí to přiřadit vyzvánění jednotlivcům i skupinám, není to ale free, nicméně je tam trial na otestování...
Kato_ce4you (970)|21.6.2005 12:22
Jestli jsem vas dobre pochopil, tak staci MortRing - je free a umi presne to, co pozadujete, resp. to, co placeny RingToneX :cool:
Mort na svych strankach tenhle soft nema, takze odkaz aspon na oficialni diskuzi na xda-dev - http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=20711&p+...+der=asc&start=0
Aktualni verzi najdete vzdy na posledni strane... A tem co to nevidi - nezapomente - musite byt na xda-dev prihlaseni :sarcastic:
Btw. opet pro ty line - aktualni verze je 0.93b - aneb ZDE
Lucky_ce4you (21)|21.6.2005 20:40
Kazdopadne dekuji, funguje to dobre? Jde mi o to ze jsem nainstaloval RingtoneX od Sunnysoftu. Jelikoz se mi to nelibilo kor nucena ikona v today v liste tak jsem to odinstaloval coz slo jedna basen, ale po SR to hlasilo chyby ze nemuze najit soubory. Resil jsem to HR stejne jsem to chtel tak nejak preinstalovat, abych se zacvicil. Mam MDA compact tyden tak se ucim :)
Lukas