Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Majitele 720ky, chrasti Vam VoIP reproduktor?

IntEx_ce4you (130)|19.6.2005 19:42
Ahojda! Predem bych chtel podekovat Milanu Svecovi za chvili, kterou mi dnes venoval na porovnani meho noveho a jeho PDA. Pri teto prilezitosti jsem zjistil, ze mam nejspis utrzeny VoIP repproduktor. Projevuje se to tak, ze kdyz vypnu spodni reproduktor (OzSpkrOff) a dam hasitost ve Windows Media Playeru na maximum a na maximum hlasitost hlavni, VoIP reproduktor sice hraje, ale je slyset chrastive zkresleni (utrzena kmitacka). Prosim, zkuste udelat to same a napsat, jestli je tento jev i u Vas, nebo jestli to mam zase poslat zpatky :sarcastic: . Mockrat diky!

EDIT: Jeste jsem zapomnel, zkuste to prosim s vyskami a hloubkami na MAX.
RadekV (25)|20.6.2005 16:32
Ahoj, me teda nechrasti, ale taky ho nedavam na maximum. V aute si taky nezesilujes na max. protoze jinak reproduktory prebudis, nebo i sam poškodiš. Tento repracek je pouze pro poslech do ucha!

Radek
IntEx_ce4you (130)|20.6.2005 22:32
Tak jsem zkusil nastavit basy a vysky na stredni "factory default" hodnotu a reproduktor i na maximum hraje temer v poradku. Opravdu, je to jen pro ucho, tak clovek nemuze ocekavat kdoviijak hlasite zazraky :D . Ale kazdopadne by mne stejne zajimalo, jak se chovaj ostatni Looxy pri vytazeni basu/vysek/hlasitosti na max u tohohle reproduktoru...