Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odcizení MDA Compact

mattes_ce4you (4)|19.6.2005 14:30
Byl mi ukraden MDA Compact, co mám dělat abych ho dostal zpět. Slyšel jsem že podle čísla IMEI lze najít SIM kartu, která je do něho vložena. Nevíte na koho se mám obrátit.Díky Moc:(
hybo (3107)|19.6.2005 16:53
zapomen na to, nemas sanci ho dohledat, technicky to mozne je, ale zcizeni mobilu neni dostatecny duvod na spusteni procesu u zadneho operatora....me jednou ukradli P900, starou asi 5 dni, ane jsem ji jeste nestihnul instalovat...i kdyz jsem mel zname, zjistili jsme akorat, kde byla naposled prihlasena moje SIMka, dalsi informace jsou jiz "duverne" a ma k niám pristup jen par lidi z oddeleni, ktere resi bezpecnost
Zdenek Malinsky (9781)|19.6.2005 18:28
Je mi to líto, ale počítej s tím, že už ho nikdy neuvidíš.
Krádež nahlaš na Policii ČR (co kdyby) a SIM zablokuj u oparátora a IMEI nahlaš do té databáze kradených....., ale to nevím jak.
Možná si mohl zkusit z jiného mobilu na svoje číslo zavolat a pokud by to zloděj zvedl, tak se domluvit na nějaké ceně. Oni čórkaři za to moc v bazaru nedostanou, tak kdybys dal víc, třeba by to klaplo. Kamarád dělá na Wilsoňáku, tak vím, za kolik a co se dá od čórkařů a feťáků koupit. Originál tričko Armani i s ramínkem a cenovkou asi 3.500 Kč koupil za 200 Kč.
Potom zkusit obejít zástavárny a bazary a hledat-dělej zájemce o koupi a kontroluj IMEI. V případě nálezu pak volej Policii, že sis našel kradené, ale moc šancí bych tomu nedával.
A pro příště používat třeba tuto službu T-Mobile
Martin Ráž Hoch (1832)|19.6.2005 19:47
Ne-e, spis je lepsi pojistit proti kradezi. Stoji to sice nejakej ten litr - zavislost na cene zarizeni, ale pri ztrate Ti hradi pak celej phone.