Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mda zajizdy a gprs...

aaischa (660)|18.6.2005 09:59
nevite nekdo do jaky rychlosti jede bez problemu gprs spojeni..? v aute cca pri 120 km se nedalo vubec poslouchat radio porad se to kousalo a stahovani a stranky byly pomaly, namiste nebo tak k 60ti km/h se to uklidnilo.. ma s tim nekdo zkusenosti..?
Zdenek Malinsky (9781)|18.6.2005 11:56
Při cestě na IV.sraz přátel ce4you do Bzence jsem surfoval ve vlaku při rychlosti 140-160 km/h. Všechno v pohodě běželo, stahoval jsem dokonce i aktualizace na IDOS a FireFox. Nepozoroval jsem žádné zpomalení ani výpadky. Spojení se mi rozpadlo až mezi Blanskem a Brnem, ale v tomto úseku dle sdělení Windmastera mu nešla ve vlaku ani GPS. Při cestě zpět autem při rychlosti cca 130 km/h jsem několikrát stahoval poštu a koukal na stránky ce4you-také bez problémů a pozorovatelné pomalosti.
A proč chceš poslouchat v autě rádio z netu přes GPRS v ne příliš vysoké kvalitě? Proč neposloucháš autorádio (CD,kazetu) nebo přinejhorším MP3 z MDA?
RStein (2012)|18.6.2005 18:19
Pri tech rychlostech co uvadite by GPRS nemelo mit zadny problem - na ty byste narazil jen pri bezne cestovni rychlosti F1 :)

Jakeho operatora pouzivate? Podle mych zkusenosti ma (mel) OSKAR nejvice problemu pri HandOverech - pri prehazovani spojeni z jedne BTS na druhou. ET ani TMO vetsinou problemy nemaji, Oskara nepouzivam, takze nevim, jestli ma stale problemy.
aaischa (660)|19.6.2005 14:17
tohle je eurotel ale ted uz je to jedno, ja uz to resit nebudu, ale stahovat se tomu moc nechtelo..
Kato_ce4you (970)|21.6.2005 12:01
Btw. diky za diskuzi - nikdy jsem to GPRS za jizdy nezkousel, ale rikal jsem si, jak to tak ve skutecnosti bude :cool:
beecher (9270)|21.6.2005 15:34
OT: No, ja ted v pondeli rano zkousel GPRS a GPS cestou z Ostravy do Prahy Managerem... Bajecne... Ani satelity ani BTSky... :D :/OT
Zdenek Malinsky (9781)|21.6.2005 16:38
Ad Becheer
Manažer-tak to je jasný. O tom mluvil na srazu v Bzenci Windmaster. Některé vagony mají "pokovená" skla, takže se s GPRS ani GPS nechytáš. Stejné je to i s francouzskými vozy a jejich předními skly-GPS se musí dát na zadní.
A když jsi se ptal, jak je to se zásuvkami ve vlacích, tak tady je myslím dostatečná odpověď: Funkční elektrické zásuvky v osobním vlaku? Možná příště
Miloš Strouhal (3997)|21.6.2005 21:01
A ja se divil proc v Peugetu 307 nejede GPS kdyz dam GPSku primo pod celni sklo..:? Tak jsem ji soupnul do strany, smerem ke zpetnemu zrcatku a tam uz se to chytlo..