Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Folia na displej, surne docasna narychlo

markjag (386)|18.6.2005 01:41
Prosim dojde my Loox pondelok alebo utorok
objednal som si zaroven aj z brando.shopu foliu a aj puzdro. Lenze to dojde o dost neskor. PDA bez folie my kazdy vravi nesmiem pouzivat lebo to strasne doskrabem. Prosim ako zohnat alebo spravit docasnu foliu na displej? Zijem v 50 000 meste takze tu len tak foliu na PDA ten model nezozenem, jedine na objednavkua to si musim pockat a to sa neoplati lebo dovtedy dojde aj brando folia.
myslel som nestaci dat na to igelit? alebo obal foliovi z CD? alebo taku foliu co je natocena na takom kotuci? a ta je tost tak priliehava, ta by bola asi najlepsie docasne riesenie
prosim nieco poradte ::D

dik
hybo (3107)|18.6.2005 08:18
na tych par dni, ak namiesto stylusu nebudes pouzivat vidlicku, Ti nebude foliu potreba ... ak ale mas pocit, ze to moc potrebujes, skus si kupit foliu pre laserove tlaciarne, obstrihni a zasun...
fockey (33)|18.6.2005 09:22
Pokud je to opravdu jen na pár dní, tak tam nech tu slídu co je na displeji nového PDA dokud ti nedorazí objednaná fólie. Já jsem ji tam měl asi dva dny a bylo to v pohodě. Má to jedinou nevýhodu - je na ní napsáno pár vět, ale s tím se dá žít ;)
dort (1212)|18.6.2005 09:32
no nelámal bych si s tím hlavu a PDA bych těch pár dní úplně klidně používal bez fólie ;) neb ono se nic nestane
markjag (386)|20.6.2005 00:28
No tak ja tam neham teda tak zatial asi ta co tam bude.
A neviete ze za aky cas mi to z brando.shop prijde ak shipping date uz je napisane ze bolo 17.juna.2005 ?
hybo (3107)|20.6.2005 06:21
no, brando je "rychle jak blesk" a mozna to tam jiz i mas, nekdy jsem sokovan, jak rychle z ciziny neco dorazi, treba jednou jsem objednaval na expansysu kolem nasi 16h a dalsi den dopoledne jsem to mel na stole...
markjag (386)|20.6.2005 08:44
[QUOTE="hybo"]no, brando je "rychle jak blesk" a mozna to tam jiz i mas, nekdy jsem sokovan, jak rychle z ciziny neco dorazi, treba jednou jsem objednaval na expansysu kolem nasi 16h a dalsi den dopoledne jsem to mel na stole...[/QUOTE]



coooooze????
ja som objednal 14.juna a vies na tracking page som sledoval a 17.juna mi dalo ze bol shipping date
niesom zbehly v eng ale to znamena podla mna datum odoslania alebo take nieco, :> doprava

no a nevies kolko to moze trvat dorazit sem ked uz viem ten jeden datum? zajtra mi dojde loox a sstrasne stem vedet kedy aj folia a puzdro :>

a som zvedavy jak dlho ma ten loox bude zamestnavat
no prve dni rozhodne asi tak 10 hodin denne :D :D
hybo (3107)|20.6.2005 09:07
jiste, preklad mas spravny :-) ja jen rikam, ze proste nekdy je to rychle jako blesk is balenim, ale posta, tedy od zaevidovani na poste je taky rychla, i kdyz jsem spise objednaval vetsi pocty, ale i tak.... co se tyce toho expansysu, tak je to extra rychle, maji to vymakane + maji dobre postaky (DHL myslim)..