Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

toshiba e800 bluetooth GPS prosba o radu po instalaci TomTom 3 je BT GPS dead

majobudha (4)|17.6.2005 14:08
Ma niekto skusenost s toshibou, popripade s inym PDAckom a nasledovnym problemom? GPSko mi normalne fungovalo az do doby kym som nenainstaloval TomTom 3. Potom mi prestalo ist s inymi software(MS pocket st..., smartST), ktore mi do tej doby normalne slapalo. Ovsem u TomTom mi nesiel vobec, pretoze nevedel najst cez BT antenu. Ma tam vela moznosti, ale ani jedna nesla. Uz som to mal aj na oprave u vyrobcu, ale ten mi to poslal spat s tym, ze je vsetko v poriadku. Please help me.

tato moznos nepomoze:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\Serial6 resp. \Serialx kde x je číslo BlueTooth portu . Mala by byť "BTCEIF.DLL" alebo podobná. Určite nie "--BTCEIF.DLL"
pretoze u toshibi sa neda zvolit serial6 a ani 8.
hybo (3107)|17.6.2005 17:06
na port sa vzdy dostane len jedna aplikacia, je mozne, ze tomtom obsadil port a tak ostatne aplikacie nan nemozu, co sa tyka toho,z e tomtom nejde vobec, ake mas nastavenia?
majobudha (4)|17.6.2005 21:04
tak uz som problem vyriesil. Ono som ako som uz pisal vsetko slo az pokial som tam nedal tomtom. Odvtedy to nechcelo ist so ziadnym softom. Tak som urobil hard reset a nakopol vsetko zo zalohy a ani to nepomohlo. Tak dnes kedze mi toshubu vratili zo servisu ako plne funkcnu, tak som skusil zas hard reset a NEnakopnut zo zalohy, ale nakopnut soft nanovo a hla ono to ide. Zaver z toho znie, po nainstalovani tomtoma sa mi upravila aj zaloha, co je divne, ale je to tak. Vdaka za prispevok a za radu. Uz je vsetko ako ma byt.