Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

USB klávesnice u aceru n30

hrabe dooku (3)|16.6.2005 16:06
Koupil jsem si USB klávesnici Genius KB-06XE a když ji připojím k pda naběhne mi okno "Unidentified USB device" Enter the name of the device driver for this
device.For information, see the device manufacturer's documentation.
Když tam napíšu jméno klávesnice nic to neudělá.
nevíte jak tento problém vyřešit?Vím že jste o této klávesnici už něco psali takže problém vklávesnici asi nebude.
freeman_ce4you (428)|16.6.2005 16:10
Pozri si diskusiu acer n30 usb host asi 3 stránka,potom zoznam usb zariadení

potom si pozri verziu ROM či máš v 1.00.17
hrabe dooku (3)|16.6.2005 16:37
Ten článek sem si přečetl a mám ROM verzi 1.00.03.Co s tím?
hanysek3099 (115)|16.6.2005 18:02
Tak tady pomůže přehrání verze ROM, zahledej v diskuzi o Aceru N30 je to tam popsáno do detailu a pokud by si se na to necítil tak jedině poslat do servisu ale to se bez něj budeš muset dooost dlouho obejít, to je holt nevýhoda Aceru.
xkovi_ce4you (568)|21.6.2005 22:53
Jen pro uklidneni,ja mam presne tu samou klavesnici a facha zcela perfektne..tedy pro uplnost s InterWrite 8.6..pak jdou presne i ceske znaky.. jedine,co mi nefunguje je klavesa CTRL,coz zneprijemnuje prepinani klavesnic,na ktere zde vsichni radi CTRL+SHIFT,ovsem o tom si zatim mohu nechat jen zdat :sarcastic:
paucok (5)|12.1.2006 09:38
[QUOTE="xkovi"]Jen pro uklidneni,ja mam presne tu samou klavesnici a facha zcela perfektne..tedy pro uplnost s InterWrite 8.6..pak jdou presne i ceske znaky.. jedine,co mi nefunguje je klavesa CTRL,coz zneprijemnuje prepinani klavesnic,na ktere zde vsichni radi CTRL+SHIFT,ovsem o tom si zatim mohu nechat jen zdat :sarcastic: [/QUOTE]
Som v diskusii v tematte Acer N30 USB HOST v zneni:

Zdravim, konecne som sa zaregistroval a po rocnom pouzivani ACERu N30 by som sa rad zapojil do debaty. Na uvod dotaz, precital som si celu tuto temu, ale zatial som nespojazdnil slovenske prostredie klavesnice Labtec, ktora fachci OK cez USB HUB,hoci mnohi to uz rozbehli.Mozte pomoct? Skusam aj mys, po doladeni hadam doplnim dalsi typ do zoznamu.

Je mozne pomoct tiez?