Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT Klavesnice Freedom vs HP

Elemele (6)|15.6.2005 22:57
Ahoj!

Chtěl bych si koupit BT klávesnici, ale nemůžu se rozhodnout mezi BT klv Freedom nebo BT klv od HP. Chtěl bych klávesnici s 5 řadami a bohužel pětiřadové klávesnice jsou v prodeji jenom výše zmíněné typy.

Obě klávesnice vypadají na první pohled úplně stejně.

U KB Freedom se mi líbí úložiště pro PDA uprostřed klávesnice. Avšak následující recenze mě spíše od koupi odradila.
https://www.svethardware.cz/test-klavesnic-pro-pda-vyhodnoceni/21535

Měl jste někdo možnost porovnat oba typy? V případě, že jste se také rozhodovali mezi klávesnicí Freedom a té od HP, jakou jste si vybrali? Byl jsem ve dvou krámech a tam měli pouze klávesnici od HP.

Děkuji za cenné rady a odpovědi.

Honza
hybo (3107)|16.6.2005 02:08
sel bych do HP, ktera je velice kvalitni, je levnejsi, bezproblemovy servis...
Elemele (6)|16.6.2005 10:08
Máš ji? Jsi s ní spokojenej?

Jediné co se mi na této klávesnici nelíbí je umístění PDA v levé části klávesnice.

h.
hybo (3107)|16.6.2005 10:47
mel jsem v ruce vetsinu a i s nima delal... osobne neuzivam, nemam pro to upotrebeni... jiste, neni to jen otazka technicka, ale i prakticka, ale lidi zde jsou s ni po prakticke strance spokojeni... zkus juknout jinou diskuzi, zorna o te HP se tu hodne psalo
Jerry Salcer (197)|16.6.2005 10:54
Dej na radu hyba, mám taky BT klávesnici od HP a je to špica. Nevrže sedí na stole a pocit psaní je stejnej jako u notebooku.:yes:
Elemele (6)|16.6.2005 11:07
Diky za odpovědi.

Právě v diskusích jsem četl, že si ji lidičky chválí. Ale o klv freedom jsem žádnou diskuzi nenašel (až na nějaký problém s drivery).

h
hybo (3107)|16.6.2005 11:10
kdo by ji taky kupoval, kdyz neni to nejlepsi? ;)
Martin Ráž Hoch (1832)|21.9.2005 10:25
Ja jsem ji koupil;o), ale zajima me jedna vec - mate toto zarizeni nekdo? Za boha nemohu prijit na to, jak klavesovou zkratkou zavrit aplikaci, nevite nekdo?
Jerry Salcer (197)|21.9.2005 10:35
Nevím kterou si vlastně koupil. Tou BT od HP, zavřeš většinu aplikací prostě ESCAPE. Nefunguje mi jen u Lingei lexiconu, tam zavírám stylusem a exitem.
Martin Ráž Hoch (1832)|21.9.2005 12:01
Aha, jsem vul, nerekl jsem kterou mam:D - no byla to reakce na Hyba, koupil jsem BT Freedom, takze tam me to zajima. Pres Esc nejdou zavirat.