Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

touchpad na hx4700

Petr89 (152)|15.6.2005 22:48
Teďka když sem vyndal svoji hx4700 z kolíbky a mačknul na touchpad tak sem zjistil že se mi nepříjemě propadá když mačknu jakoby horní čuflík. "křupne" v tom a je vidět že lesklý plast s touchpadem se proti plastovímu krytu docela hodně prohýbne dolů. Sem asi puntíčkář, ale na zařízení za 18tis. mě to docela štve... Co s tím? Je to důvod dát to do servisu jako reklamační opravu?
hybo (3107)|16.6.2005 02:05
do servisu to mate moznost dat vzdy, je otazka, jestli to, co uzivateli vadi neni vyrobni a technicka vlastnost, v takovem pripade Vam to vrati bez opravy...
Petr89 (152)|16.6.2005 08:16
S tou odpovědí sem ti nějak nerozuměl. Když na ten touchped kliknu třeba po 2-3 minutach tak v něm rupne a když kliknu třeba 5x zasebou tak to přestane ale po tšch 3 minutach co na to zas kliknu znova. Nevadilo by mě to ale to rupnutí je docela hlasitý víc jak když kliknu na čuflík vedle.
hybo (3107)|16.6.2005 08:53
no, odpovedi jsem nechtel rict nic o tom, jestli to, co popisujes je zavada, ale to, ze do servisu s tim jit muzes, jinak ted, kdyz to pises po druhe uz i lepe rozumim,co mas za problem, to rupnuti se nekdy stava v stavu, kdy je to jakoby "prilepene" proste po nejakem case necinnosti se to jakoby "prilepi", pouzivanim se to zase uvolni. Muze to byt samozrejme i nejake zadrhavani bez nutnosti pritomnosti neceho lepiciho, jed s tim do servisu, myslim, ze to udelaji, akora to mas par tydnu bez PDA
Petr89 (152)|16.6.2005 10:47
Dobře díky za radu. Teď jen ještě jednu otázku, mam s tim jet do krámu ve kterym sem to kupoval, nebo mam jet do autorizovanýho servisu v Plzni, který má HP na stránkach?
hybo (3107)|16.6.2005 10:52
jednoznacne servis, je to rychlejsi...