Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

POMOC!!! smazaní pameti z karty

padrinos (72)|15.6.2005 16:12
mam 1GB kartu a na chvilku sem ji vyndal z PDA (loox 720) bylo tam asi 700MB a ted tam neni nic. lepereceno ani ji nemuzu nalezt. a kdyz se divam pres PC tak tam taky neni.
Prosim poradte... pls
hybo (3107)|15.6.2005 16:18
pres PC myslis jako pres AS, nebo prec ctecku? Pokud ji "jen" nemuze najit, mozna je chyba v kontaktech, na druhe strane o problemech s karatma se toho zde napsalo...... nepises jaka znacka, SD, nebo MMC .... dale pak jen pro upresneni, nesmazal jsi si v tom nejhorsim pripade pamet z karty, ale data z karty
padrinos (72)|15.6.2005 16:22
uz je to dobry dal sem sof restart.
a jak nahraji programy rovnou na kartu a ne do pameti PDA? na kartu se mi to podari jen kdyz je to zazipovany. ale pokud je to *.exe a instaluji to pres ACTIVE SYNC tak se mi to vzdy da do pameti PDA. a kdyz to *.exe chci otevrit rovnou v PDA tak to nejde
hybo (3107)|15.6.2005 16:26
koukam, ze nejdrive brecis do sveta a pak hledas reseni :D kdyz instalujes, tak v AS mas moznst si vybrat, kam to chces, zrus zaskrtnuti "instalovat automaticky do predvolene lokace" nebo tak neco, nevim, jak to je v CZ a pak budes mit vzdy volbu, kam s tim. nektere veci ale radsi davej do RAM, hlavne vse, co bezi na pozadi... to, ze EXE nespustis na PDa je asi proto, ze neni pro PDA, porazmo system, ktery tam bezi urcene
padrinos (72)|15.6.2005 16:32
:D :D :D jo jo
je to pro mne vse nove a sem z toho vyjuchanej jako leco. dekuji moc
Zdenek Malinsky (9781)|15.6.2005 16:46
Na titulní stránce je v pravém sloupci cca uprostřed oddíl s názvem Začínate? Čtěte! a kde najdeš i článek Jak instalovat nové aplikace? Tam najdeš odpovědi na své všetečné otázky.;)
padrinos (72)|15.6.2005 16:54
no jo ale kdyz zrovna clovek neco chce a v danou chvili hleda tak to nemuze najit--- zakon schvalnosti. jako dnes dopoledne sem chtel si nalepit poprve folii. a hle clanek ktery sem tu videl 100x o jarove metode se najednou vyparil a ja ho nemohl najit:O no ale dopadlo to dobre nemam jedinou bublinku na to sem hrdy jak sem to zvladl aspon neco:?