Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rada

Procházková veronika (0)|15.6.2005 15:57
Ahoj!!

Mám problém takový malý v PC mám prográmek který si ztahuje vše co napíšu na klávesnici jmenuje se HOME KEY LONGER, objevila jsem ho náhodou. Ještě si něco ztahuje veškerou mou příchozí poštu a v outlooku to není. Ty prográmky mi tam instaluje moje drahá polovička, můžu to poznat nějak včas nebo ne. A jak se toho mám zbavit. Jestli je na světě někdo kdo mi poradí PROSÍ OZVĚTE SE!! Předem děkují.:cool: :cool: :cool:
hybo (3107)|15.6.2005 16:02
no, sice je to hodne OT, jelikoz se nejedna o PocketPC, ale jen o PC, ale poznat to jen tak nejde, musela by jsi vzdy kouknout po startu do procesu, ktere bezi a jestli to tam neni, nebo at Ti zase nekdo udela programek, tkery Te na to upozorni, ale to zase odhali polovicka :-) to jako bojujete o PC, nebo je tak zarlivej? :D

jinak admina prosim o presunuti do OT :-)
Zdenek Malinsky (9781)|15.6.2005 16:33
Rada nad zlato: nezbavuj se prográmků, ZBAV SE PŘÍTELE:!: :!: :!:
A to velmi rychle, než bude pozdě. Když Tě takhle šmíruje teď, co bude dělat po svatbě:?: :( :(( :mad: :evil: :dead: :no:
Procházková veronika (0)|15.6.2005 16:43
no to je super to jsem v něčem.To fakt neexistuje něco čím se alespoň můžu trochu bránit?????? Je kapánek žárlivej. Mimochodem už jsme dva roky manželé.
Pavel Koza (4761)|15.6.2005 23:06
Pokud mate dostatecne znalosti operacniho systemu a pouzivanych aplikaci, branit se samozrejme muzete. Pokud ale hledate "neco", co se bude branit za Vas, tak mate smulu a jinou radu nez pouzivat jiny pocitac proste necekejte. Nota bene kdyz ani nevite, proti CEMU se chete branit...