Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 44 z 44

Téma: NOVY LEng pro 2003SE !

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

někde jsem tu zahlédl, že lze vložit i původní sériové číslo ale může mi někdo poradit kde ho najdu

Páč když jsem koupil MDA2 tak byl Leng v ExtRom v cabu a tudíž serial nebyl třeba.

PS: jestli mi někdo řekne, že ho najdu na CD, tak se propadnu, protože to CD jsem ani nevybalil.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tady by měl být odkaz na neregistrovanou plnou verzi.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak teď jsi mi v tom udělal ještě větší zmatek.

Mluví se tu o novém buildu 5150

a tenhle se hlásí jako 5225

hyml to je gulage

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

tak beru zpet vse co jsem napsal o bezproblemovosti.. mam dojem ze nova cestina po urcite dobe dost zpomali beh celeho compacta.. -jeste prolustruju ostatni veci, ale uz to vidim docela spatne..

Nováček
    Registrace
    May 2004

Tak jsem zkusil oba buildy - 5150 i 5225 a myslím že jsou skoro stejné - oba mají skoro stejnou velikost (menší než plná předchozí verze) a přeložena je také jenom část. Takže to zřejmě plná verze zase není. Škoda.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Navíc jsem dnes od jednoho ochotného človíčka z Moravie dostal informaci, že poslední jejich build pro WIN2003SE je pěkně prosím 4573.

Dobré ne ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Sakra, proč pouštějí informace že je to universální Leng pro Second Edition, když je to dle všeho určené přímo pro MDA 3/Dataphone 3? Všimli jste si hlášky po prvním soft resetu "Caching Minipad"? Přesně tuto hlášku můžete spatřit po nainstalování Lengů dodávaných přímo k MDA 3/Dataphone 3. Žádné jiné PDA či MDA na trhu nemá integrovanou výsuvnou klávesnici krom "trojky"..

Může někdo z Vás co "trojku" vlastníte některý tento nový Leng testnout? Vsadím se že zjistíte, že na Vašem zařízení běhá naprosto skvěle a přeložilo se 99,9% všeho..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... pratele, pouzivejte posledni verzi CZ LEngu jen kterou dostanete od Moravie. Tam vam rovnez reknou pro ktere zarizeni je urcena. Slova "univerzalni" u lokalizace bych se obaval a to i presto ze to Paragon tvrdi. Navic ze sve vlastni zkusenosti vim, ze testovani CZ verze bylo vzdy peclivejsi v Moravii nez v Paragonu - receno velmi diplomaticky ...

PavelR

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Par poznamek:
    1. Tohle je univerzalni cestina pro Windows Mobile 2003 SE, takze to bude opravdu prekladat jenom veci, ktere naleznete ve vsech edicich WM2k3SE. Tzn. ze nebudou prelozeny veci specificke pro Phone Edition (telefon, nastaveni SMS, MMS klient atd.). Je to tak se vsemi verzemi LEngu vydanymi primo Paragonem.
    2. Moravia Consulting vzdy musela takovou hodne upravit pro MDAII ci MDAIII, coz urcite potvrdi PavelR.
    3. "Caching nazev_klavesnice" je hlaseni o tom, ze se predgenerovava vzhled klavesnice a MiniPad je klavesnice pro VGA zarizeni, ktera se objevuje vedle normalni klavesnice v Landscape modu, zobrazuji se v ni specialni znaky.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Par poznamek:
    1. Tohle je univerzalni cestina pro Windows Mobile 2003 SE, takze to bude opravdu prekladat jenom veci, ktere naleznete ve vsech edicich WM2k3SE. Tzn. ze nebudou prelozeny veci specificke pro Phone Edition (telefon, nastaveni SMS, MMS klient atd.). Je to tak se vsemi verzemi LEngu vydanymi primo Paragonem.
    ja teda nevim jestli je univerzalni a nakolik, ale telefon zrovna prelozeny mam
    EDIT: pravda, jenom z casti. Stejne tak Bluetooth -je prelozen z poloviny. Ale to prikladam novym verzim ROM v compactu..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    3. "Caching nazev_klavesnice" je hlaseni o tom, ze se predgenerovava vzhled klavesnice a MiniPad je klavesnice pro VGA zarizeni..
    Aha, tak takhle je to.. A ja si naivne celou dobu myslel ze to ma spojitost s tou hardware klavesnici v trojce..:? Asi proto, ze u tohotozarizeni jsem tu hlasku zaznamenal pred mnoha mesici zcela poprve..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

..a po pocatecnim nadseni dalsi studena sprska -pri psani textovek s touto cestinou NEFUNGUJE ta vychytavka ze u adresata oznacite <...>, zacnete psat jmeno a naskoci vam nabidka jmen z kontaktu -musite listovat v kontaktech. grr : :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Orloj
    ...pri psani textovek s touto cestinou NEFUNGUJE ta vychytavka ze u adresata oznacite <...>...
    Jo, to byla jedna z veci, ktera byla myslim specialne dodelavana tady v Moravia Consulting...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Tak to si to myslis asi spatne. Me to fungovalo na predchozi (neuplne)cestine z Paragonu naprosto dokonale.

Ale jako by toho nebylo dost, je zde dalsi chyba teto lokalizace -NEZOBRAZUJI se budiky -budik zacne zvonit, ale nevyskoci okno kde si mohu vybrat jestli ho chci zrusit, nebo uspat.. -tedy alespon me ne

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. LEng Lokalizace
    Od hrtak_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 09-07-2004, 15:54
  2. HP Slim Keyboard a LEng
    Od David_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-04-2004, 16:41
  3. Leng lokalizace