Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: MeteoTV

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

ZDE je tisková zpráva o MeteoTV, něco je i na stránkách meteopress.cz, adresa pro Windows Media je http://www.meteotv.cz/meteotv.asx, mám to na MDA2 a zatím to jede docela plynule, otestujte na jiných cihlách...
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak mě to přes SonyEriccson Z 600 - BT - HP iPAQ 4150 a GPRS T-Mobile nejde. Ale vypadá to na nějakou blbost. Kouknu na stránky výrobce.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Potvrdzujem na Looxovi,176x130,38 kbps,cez v551,BT,EDGE.

len je to prtave v RealVGA

Registrace
    Mar 2004

Tak se mi to povedlo. Když je někdo a pro oči nevidí. Windows Media Player ne IE je třeba. Tak to běží přes GPRS v pohodě. Pokud nedám načítat více stránek ani obraz "neškube". Jediná výtka. Zvuk je při plné hlasitosti dost potichu, skoro na samé hranici slyšitelnosti a to i v tiché místnosti. Jedině použít sluchátka, která nemám po ruce.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, podle mne se to teprve učí, jak to obsluhovat , díval jsem se na to i na PC a ten zvukař to nezvládá ... rosnička byla slyšet dobře a pán z meteo ústavu skoro vůbec, někdo si tam odkašlal, ale nebyl to nikdo v záběru atd. ... ale rosnička je v duchu tradice dobře vybavená ...
    Jo a ta adresa se musí skutečně zadat ve Windows Media, pokud jsem ji zadal v IE, tak se zobrazí text *.asx, ale obraz ne...

Registrace
    Mar 2004

Jarouši HELP. Budu chvíli velbloud (na lamu mám o 1 až 2 hrby víc ) Nemám z videi a přehrávání zkušenosti. Tedy budu líný něco zkoušet a hledat a zeptám se:
    1. Nejde mi to dát do full screen módu. Tedy obraz skočí na šířku, ale velikost zůstane stejně malá. Dle jejich webu by to mělo jít. Dělá to i Tobě?
    2. Jde použít nějaký zoom? Písmenka jsou při střední a menší velikosti skoro nečitelná.
    3 . Jde použít jiný přehrávač? Beta player atp.?
    Zkoušel jsem v nastavení dávat různé rychlosti připojení, ale na obraze jsem rozdíl neviděl.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jó chlapče, tak to pláčeš na špatném hrobě, jsem také jen uživatel, snad na to zareaguje někdo zkušenější a poradí nám ... jinak jsem na tom s laborováním úplně stejně, tzn. žádná možná změna velikosti atd.
    Vrátím se k tomu zvuku, resp. k hlasitosti. Doprovodná hudba a mluvené upoutávky jsou dobré, ale studio, to je asi problém na jejich straně, někdo slyšet je, někdo velice slabě...
    Jó a nevymlouvej se na malá a nečitelná písmenka, ty jsi určitě více zvědavej na tu vybavenou rosničku .

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Na hx4700 ve VGA rezimu jen male okenko... Jinak to jede. (BT na PC, dale pak Wi-Fi do netu).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

S tou velikostí asi nic neudělmáme, díval jsem se do vlastností a jak píše olcit výše, přijímáme to jen ve velikosti 176/130 při 38 kbps ....

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Vrátím se k tomu zvuku, resp. k hlasitosti. Doprovodná hudba a mluvené upoutávky jsou dobré, ale studio, to je asi problém na jejich straně, někdo slyšet je, někdo velice slabě...
    Jó a nevymlouvej se na malá a nečitelná písmenka, ty jsi určitě více zvědavej na tu vybavenou rosničku .
    1. Zvuk mám hodně potichu pořád.
    2. Když jsem psal předcházející příspěvěk jsem ještě nevěděl, že tam nějaké rosničky jsou. Byl tam jen ropušák RNDr. Pavlík. A tak půlka textu je malá a tedy na PDA skoro nečitelná. Bohužel.
    Zítra nebo pozítří půjdu asi marodit, tak vyzkouším i jiné přehrávače, ale myslím, že Beta Player tam nemá místo pro vepsání web.adresy.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Jarouš
    S tou velikostí asi nic neudělmáme, díval jsem se do vlastností a jak píše olcit výše, přijímáme to jen ve velikosti 176/130 při 38 kbps ....
    Mohlo by to jit prece nastavit. Na PC mi to jede 384x288 pri 444kb/s. Ale jak? :?: