Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MeteoTV

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.6.2005 13:30
ZDE je tisková zpráva o MeteoTV, něco je i na stránkách meteopress.cz, adresa pro Windows Media je http://www.meteotv.cz/meteotv.asx, mám to na MDA2 a zatím to jede docela plynule, otestujte na jiných cihlách...
Zdenek Malinsky (9781)|15.6.2005 14:20
Tak mě to přes SonyEriccson Z 600 - BT - HP iPAQ 4150 a GPRS T-Mobile nejde. Ale vypadá to na nějakou blbost. Kouknu na stránky výrobce.
oltcit (1098)|15.6.2005 16:53
Potvrdzujem na Looxovi,176x130,38 kbps,cez v551,BT,EDGE.


len je to prtave v RealVGA :mad:
Zdenek Malinsky (9781)|15.6.2005 17:25
Tak se mi to povedlo. Když je někdo :cool: a pro oči nevidí. Windows Media Player ne IE je třeba. Tak to běží přes GPRS v pohodě. Pokud nedám načítat více stránek ani obraz "neškube". Jediná výtka. Zvuk je při plné hlasitosti dost potichu, skoro na samé hranici slyšitelnosti a to i v tiché místnosti. Jedině použít sluchátka, která nemám po ruce.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.6.2005 17:49
No, podle mne se to teprve učí, jak to obsluhovat :D , díval jsem se na to i na PC a ten zvukař to nezvládá ... rosnička byla slyšet dobře a pán z meteo ústavu skoro vůbec, někdo si tam odkašlal, ale nebyl to nikdo v záběru atd. ... ale rosnička je v duchu tradice dobře vybavená ;) ...
Jo a ta adresa se musí skutečně zadat ve Windows Media, pokud jsem ji zadal v IE, tak se zobrazí text *.asx, ale obraz ne...
Zdenek Malinsky (9781)|15.6.2005 18:04
Jarouši HELP. Budu chvíli velbloud (na lamu mám o 1 až 2 hrby víc :D ) Nemám z videi a přehrávání zkušenosti. Tedy budu líný něco zkoušet a hledat a zeptám se:
1. Nejde mi to dát do full screen módu. Tedy obraz skočí na šířku, ale velikost zůstane stejně malá. Dle jejich webu by to mělo jít. Dělá to i Tobě?
2. Jde použít nějaký zoom? Písmenka jsou při střední a menší velikosti skoro nečitelná.
3 . Jde použít jiný přehrávač? Beta player atp.?
Zkoušel jsem v nastavení dávat různé rychlosti připojení, ale na obraze jsem rozdíl neviděl.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.6.2005 18:32
Jó chlapče, tak to pláčeš na špatném hrobě, jsem také jen uživatel, snad na to zareaguje někdo zkušenější a poradí nám ... jinak jsem na tom s laborováním úplně stejně, tzn. žádná možná změna velikosti atd.
Vrátím se k tomu zvuku, resp. k hlasitosti. Doprovodná hudba a mluvené upoutávky jsou dobré, ale studio, to je asi problém na jejich straně, někdo slyšet je, někdo velice slabě...
Jó a nevymlouvej se na malá a nečitelná písmenka, ty jsi určitě více zvědavej na tu vybavenou rosničku :D .
Ivo Pokorný (400)|15.6.2005 19:17
Na hx4700 ve VGA rezimu jen male okenko... :( Jinak to jede. (BT na PC, dale pak Wi-Fi do netu).
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.6.2005 19:23
S tou velikostí asi nic neudělmáme, díval jsem se do vlastností a jak píše olcit výše, přijímáme to jen ve velikosti 176/130 při 38 kbps ....
Zdenek Malinsky (9781)|15.6.2005 20:22
[QUOTE="Jarouš"]Vrátím se k tomu zvuku, resp. k hlasitosti. Doprovodná hudba a mluvené upoutávky jsou dobré, ale studio, to je asi problém na jejich straně, někdo slyšet je, někdo velice slabě...
Jó a nevymlouvej se na malá a nečitelná písmenka, ty jsi určitě více zvědavej na tu vybavenou rosničku :D .[/QUOTE]
1. Zvuk mám hodně potichu pořád.
2. Když jsem psal předcházející příspěvěk jsem ještě nevěděl, že tam nějaké rosničky jsou. Byl tam jen ropušák RNDr. Pavlík. A tak půlka textu je malá a tedy na PDA skoro nečitelná. Bohužel.:(
Zítra nebo pozítří půjdu asi marodit, tak vyzkouším i jiné přehrávače, ale myslím, že Beta Player tam nemá místo pro vepsání web.adresy.
Ivo Pokorný (400)|16.6.2005 07:26
[QUOTE="Jarouš"]S tou velikostí asi nic neudělmáme, díval jsem se do vlastností a jak píše olcit výše, přijímáme to jen ve velikosti 176/130 při 38 kbps ....[/QUOTE]

Mohlo by to jit prece nastavit. Na PC mi to jede 384x288 pri 444kb/s. Ale jak? :?: