Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Několik dotazů ohledně MDA Compact

dannyW (5)|15.6.2005 11:47
Zdravím všechny. Mám MPx200 a zvažuju přechod na MDA Compact.V recenzích přístroj vcelku chválí, především rozměry, stabilitu systému oproti jiným MDA, a i tady na fóru je spousta lidí s Compactem spokojena. Měl bych jen pár dotazů, na které jsem na fóru nenalezl odpověď, takže:

1. Jakou má MDA compact výdrž? V recenzi na MM píší: Po nepřetržitých čtyřiadvaceti hodinách s několika hovory a textovkami se ukazatel kapacity snížil na 94 procent. S itenzivním použitím vydrží Compact bez problémů celé dva dny. Kupříkladu kdybych Compact využíval jako telefon (5-10 min hovoru denně, pár SMS , nepouštěl bych filmy, nehrál hry...) v místech dobrým signálem (3-4 čárky) vydžel by bez problému ty dva dny?

2. Používate na Compactu někdo Gibo, nebo jiné programy k posílání zpráv přes GPRS? Fungují vůbec na Compactu tyto programy?

3. Jaká používáte pouzdra? Nejvíc se mi líbí pouzdra Krusell: http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?itemId=42761&level=137
http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?itemId=42968&level=137
máte někdo zkušenosti s některým z těchto pouzder, je možno Compacta v druhém pouzdře ovládat (i přes zapuštěný displej)?

DODATEK :)
4. Má někdo možnost vyzkoušet, zda na Compactu funguje Motorola Handsfree HS 525 (mám ji k MPx200)? Má to taky 2,5 jack.

5. Má smysl investovat 300Kč do speciální ochranné fólie, která garantuje 99% transmisi?

Ještě jednou díky
hybo (3107)|15.6.2005 12:17
1. ano, v pohode
3. osobne jsem zastancem spise pouzder horizontalnich, ze kterych se PDA vytahuje cele (jsou dnes moc hezka na to, abych to daval do pouzdra :D ), ale jinak vesmes neni problem ovladat i PDa v pouzdre, nejlepsi pouzdra dela VAJA, ale cenove nejsou pro nasince zajimava :no:
Orloj_ce4you (299)|15.6.2005 18:54
1) ano, vydrzi, paklize ho budes pouzivat jak rikas)
3) Nepouzivam zadne pouzdro, neb se mi bez nej kompact relativne pohodlne vejde do predni kapsy u kalhot :-) Jen clovek musi dat pozor, aby se v kapse nepotuloval zapomenuty klic a aby byl compact displayem smerem k noze