Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: Koupe MDA Compact - obecne rady

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Zdravim vsechny, po delsi odmlce, kdy jsem se zbavil PDA jsem tu zase zpet. Docela se me zalibilo MDA Compact a chci se vsech majitelu (doufam, ze stastnych) zeptat, na co si dat pri koupi pozor - ma vubec cenu do nej jit, rozhoduje treba nejak verze HW apod ? Diky za Vase rady ci nazory.

P.S. Taky bych nepohrdnul osobnim radcem via ICQ
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Pri kupovani si dej leda tak pozor, od koho kupujes, to je tak vse. Jeho vlastnosti jsou zname ze specifikaci a problemy, ktere zde mame budes mit i Ty, jelikoz jsou zatim take vlastnosti, i kdyz casem upravitelnou.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

O verzi HW nevim, urcite bych zkusil telefonovat a dat reprak naplno, jak moc a jestli vubec drnci. Jinak klasika, prohlidnout displej, zkusit nejakou kartu atp.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

no ja predpokladam, ze se jedna o zakoupeni noveho, jelikoz bazarove kousky nejsou zatim moc vyhodne

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Presne tak, budu kupovat uplne novy. Koukal jsem, ze si s tim jde docela vyhrat a libi se mi i velikost.

A co vy, jste spokojeni? Sli byste do nej znovu a nebo radeji do jineho ?

PS. slo by tady nejak ve zkratce shrnout, co vam vyslovene vadi a ty konkretni chyby? Diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ja bych sel znovu a nemenil bych, mam ho jeste od doby, co se ani oficialne neprodavalo nikde a porad jsem spokojen a nic mi nevadi, neni na nem nic tak extra spatne, co neni mozne najit na jinych zarizenich a kopu veci je lepsich....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od hybo
    ja bych sel znovu a nemenil bych, mam ho jeste od doby, co se ani oficialne neprodavalo nikde a porad jsem spokojen a nic mi nevadi, neni na nem nic tak extra spatne, co neni mozne najit na jinych zarizenich a kopu veci je lepsich....
    Skvele, diky. A muzes me jeste napsat prosim o tech chybach, co jsou vlastnostmi ?

Treba u znameho jsem videl, ze kdyz se zadava PIN, tak misto 1 mu tam sviti 0, tj. celkove jsou na ciselniku dve nuly.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

to je tady popsano jiz 100x, takze spise hledej

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Vim ze je tady toho mnoho, vcerejsiho dne jsem se prokousaval nekolika prispevkama, jenze je toho tolik, ze se to fakt neda. Neslo by opravdu neco tady shrnout ? Diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

slo, jenze to chce kazdej, nikomu se nechce hledat a dnes Ty, zitra ten, pozitri tamten.... musime se chovat rozumne,pac o meisc prijde dalsi jako Ty a zase nic nenajde, pac tu bude dalsich 10 vlaken o tom samem.... a tak vypada pak celej internet, je tam toho mraky, vse XXX krat a kdyz nekdo neco vazne potrebuje a i hleda, tak se zblazni....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nemate nekdo tohle? Jestli ano, je to dobra vec a nebo k nicemu?

http://shop.palmpc.cz/prodavej/palmpc/katalog.asp?jis=16620058646&fId=100309&fIds=nn48w7 dda5&fExt_idkat=11049&fExt_idkats=n44dw8dd5o&fExt_ Action=CATCHANGE&fKatCis=kovmdacom#

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jo, videl jsem to. Celkem slusny. Nicmene ja osobne mam ten nazor, ze jakekoliv pouzdro (snad krome toho silikonoveho ci z jakeho materialu to je a ktere zarizeni dokon ale obejme) u MDAc naprosto rusi jeho prednost a tou jsou minimalni rozmery a moznost nosit ho vzdy bezpecne pri sobe...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Jo, videl jsem to. Celkem slusny. Nicmene ja osobne mam ten nazor, ze jakekoliv pouzdro (snad krome toho silikonoveho ci z jakeho materialu to je a ktere zarizeni dokon ale obejme) u MDAc naprosto rusi jeho prednost a tou jsou minimalni rozmery a moznost nosit ho vzdy bezpecne pri sobe...
    Presne tak, musim souhlasit. Taky jsem si kupoval pouzdro, ktere umoznovalo pouzivani v obalu, ale telefon se pak da nosit jedine na pasku a to je na nic - veskere vyhody jsou pak v cudu, tak MDAc nosim v kapse) a cekam na silicon.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od MRH
    cekam na silicon.
    Silicon na MDAC nabízel na pražském srazu "XP".

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Citace Původně odesláno od MRH
    cekam na silicon.
    Silicon na MDAC nabízel na pražském srazu "XP".
    exXP jinak souhlasim taky, proste dnes je PDA, stejne jako telefon a dalsi mala prenosna zarizeni skoda davat do pouzdra, krom velikosti proste prichazim o tu krasu. Na co asi porad delaji nove tvary, barvy, materialy? Proto, aby jsme pak vsichni meli stejne kozene pouzdro? ale samozrejme, je to otazka preferenci. kazdoapdne je mylnej dojem, ze zarizeni v pouzdro je chraneno

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 323
    Poslední příspěvek: 18-10-2011, 07:53
  2. Dell X51V - obecné zkušenosti, rady...
    Od iron side v sekci Dell
    Reakcí: 401
    Poslední příspěvek: 22-04-2011, 22:38
  3. SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy
    Od Petr_J v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2011, 14:40
  4. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 14:14
  5. Dynavix 7 verze 2.3 - obecné zkušenosti, rady...
    Od Mudrunka v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 132
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 20:50