Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 123

Téma: I. slovenský sraz ce4you :: Bratislava - Petržalka, Jul 2005, reštaurácia Pod Dubom

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Akcia bola uspesnejsia ako som ocakaval. Slovaci sa nevelmi hlasili a tak som cakal fiasko. Nakoniec nas bolo dokopy 8:

Radim1, ktory sa ukazal ako PDA guru
    space_cowboy, ktory vydrzal najviac
    Jiri02, jediny cesky host. IPF zlyhal niekde v Brne (teda jeho auto ) (
    bobby333, ktory uspesne flashol svoje MDAC na 1.12
    Jozef Anjel, ktory sa nam pri presune z krmy do kancelarie stratil, ale potom sa nasiel.
    vlado4, ktory sa zial odisiel trocha skor a kancelarie sa uz nezucastnil
    wolodaw, ktory predviedol svoj navigacny system
    filipko, hlavny orgazmator akcie.

Zakladne udaje:
    ------------------------------------------
    Termín: sobota 02.07.2005 o 15:00
    Miesto: Bratislava Petržalka, reštaurácia Pod Dubom
    GPS: š 48° 07' 6.5" d 17° 07' 9.6", Trasa pre PocketKim
    Povodna navigacia Pod dub je uz zmazana, ale cast som este nechal na webshots - Navigacia Pod dub
    ------------------------------------------

Aby sa fotky z akcie dali prehliadat aj z PDA, pouzil som iny software (freeware) na tvorbu albumu zo stretnutia. Objavi sa album s nahladmi 89 x 66. Jednotlive obrazky su okomentovane a maju velkost 240 x 180. Nakliknutim sa natiahne obrazok v "originalnej velkosti", ale aj ta je redukovana na 800 x 600. Ovsem z tohto neexistuje navigacia spat, treba pouzit BACK prehliadaca. Kto chce skutocne originalne velkosti 2048 x 1536 musi ist na webshots.com - Zraz Pod dubom.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Ten zraz mi pripada ako dobrý nápad, ale tá piváreň. Už len zo zásady nedám zarobiť takému podniku. A skúšať či je pravda čo tam o ňom píšu tiež nemusím. Iný podnik a vidím to lepšie.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Původně jsem chtěl hlasovat v anketě pro třetí odpověď, ale ta předposlední mne dostala .
    Přijel bych rád, jenže (to) musím udělat daně a tak nevím, jak budu zvládat. A vzal bych sebou Šebu, jenže ten se asi bude ještě válet v Egyptě. Uvidíme.
    PS:
    Nešlo by to odložit o týden?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

no, odpoved su klasicke nase :-) este, ze je to pre mna daleko, ale vyhovorka je to jednoducha, nebol som ati tu za rohom v Prahe prajem hodne zdaru!

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od ivanmart07
    Ten zraz mi pripada ako dobrý nápad, ale tá piváreň. Už len zo zásady nedám zarobiť takému podniku. A skúšať či je pravda čo tam o ňom píšu tiež nemusím. Iný podnik a vidím to lepšie.
    Ja do tej krcmy chodim relativne casto a prezijem to, aj ked som narocny zakaznik. Navrhni inu, ale hlavny dovod je blizkost mojej kancelarie, kde je ake take zazemie, pocitace, internet, wifi a podobne. Hlavne tu niekto chcel flashnut MDAC a preto som tak uvazoval.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od ipf
    Přijel bych rád, jenže (to) musím udělat daně a tak nevím, jak budu zvládat. A vzal bych sebou Šebu, jenže ten se asi bude ještě válet v Egyptě. Uvidíme.
    PS:
    Nešlo by to odložit o týden?
    O tyzden je 1.7. zacinaju prazdniny, chcel som este odchytit nejakych studentov. Chlapci moji zlati, ak by to sposobilo co i len malicku sancu, ze by ste prisli, tak som za posunutie terminu na 1.7.2005 vsetkymi desiatimi !!!

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Už to nech na toho 24-tého. Pokud pojede Šeba, já už to nějak daně vysvětlím .
    Ale ta hodina :O . V půl páté tam těžko nějaký pražák dorazí :? . Příště doporučuji sobotu a uděláme zájezd (ať moraváci a slováci vidí, jak se jezdí na srazy ).

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Přeji hodně úspěchů v organizování a nalezení správné hospody se vstřícnou obsluhou, přátelskými cenami a lahodnou manou. My v Praze snad našli konečné řešení. Raději zaklepat: ťuk, ťuk, ťuk.
    Jsme zvědav, kolik se vás sejde. Na PPS je to někdy jako na houpačce. Buď je nás ztěží do mariáše nebo naopak si nemají lidi kam sednout a není žádná volná zásuvka, jako teď na posledním. :yes:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    .....kolik se vás sejde....
    Snad kolik se nás sejde..., nebo ty snad budeš chybět?
    (anebo ti na Slovensku neplatí režijka? ).

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Hehe ked sa tam vyberiem, tak budem najvacsia lama lebo si chystam vo stvrtok kupit PDA acer n50 basic...dufam ze mi to bude stacit,na smartphonoch ma uz nic neprekvapi tak chcem zasa zabit niecim rok ale potom co bude to fakt neviem.......

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Eurino
    ...budem najvacsia lama lebo si chystam ..kupit PDA ...dufam ze mi to bude stacit...tak chcem zasa zabit niecim rok...
    Lama nelama, dalajLAMA také začínal .
    Jednu cihlu na celý rok? No, to budeš mít těžké.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    .....kolik se vás sejde....
    Snad kolik se nás sejde..., nebo ty snad budeš chybět?
    (anebo ti na Slovensku neplatí režijka? ).
    Režijka mi platí i na ŽSR. Horší to bude s volnem. Přijde mi celkem zbytečné trávit na cestě půl dne kvůli 4 hodinám. A co nocleh? Nebo se chceš vracet v noci zpět? A ten nešťastný časový posun mi nedělá dobře. :?
    Pokud pojede víc lidí z ČR, aby nás tam pak nebylo víc než domorodců a nebyl to PPS-výjezdní zasedání. Taky nevím kde mám pas a zda mi ještě platí. A nemusí být při cestě do zahraničí nějaké očkování? Kamarád letěl někam do ciziny a chodil na injekce.
    Ten Zlatý bažant zní lákavě. Starobrnu se vyhnu-zácpou netrpím. Nechám si to projít hlavou, ale těch srazů je teď nějak moc.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Jenže, kolega Filipko si naši podporu zaslouží (a nejen psychickou) a tak bychom mohli přijet (je fakt, že já to mám jen nějakých 200 km, což jsou po dálnici 2 hodiny).
    Apropó, nemáte někdo česko-slovenský slovník? .

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Nocleh v Bratislave

Je tu jedna moznost. U mna v kancli. Jeden rozkladaci gauc (2 miestny), bez sprchy, umyvadlo a WC, zadara. Zbytok karimatky a vsetci samozrejme spacaky.

Na druhy den, prehliadka bratislavskych dievcat na hradzi a ine atrakcie.

Poznamka: Ak neviete co su to bratislavske dievcata na hradzi, tak si predstavte najkrajsie dievcata Europy na inline korculiach iba vo vykusovakoch. Vykusovaky = tangace ake si neviete predstavit ani v tych najerotickejsich snoch. Prosto zlata Bratislava.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Původně jsem počítal s nočním návratem, ale začínám měnit názor .
    Počúvaj, Filipko, a co udělat sraz na nábřeží, řekněme od osmé ráno .

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 16-09-2006, 18:17
  2. Reakcí: 100
    Poslední příspěvek: 08-08-2006, 23:58
  3. Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 09-06-2006, 03:15
  4. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 27-01-2006, 16:11
  5. Reakcí: 73
    Poslední příspěvek: 10-11-2005, 05:55