Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace Axima do Win XP

Bart.Simpson (4)|14.6.2005 15:37
Zdravím kolegové,

mám jeden velký problém. Přeinstaloval jsem si na NB svoje Windows XP. Nyní když si tam přes USB připojím Axima /Dell Axim x30i/ hlásí mi to neznámé usb zařízení. Prohledal jsem celý byt a zjistil že jsem při vánočním úklidu zahodil bedýnku od Axima včetně přiloženého CD se SW. Již dva dny bloudím po dell.com a hledám kde bych tento softík mohl stáhnout. Vzhledem k šílené!! nepřehlednosti stránek dell.com a taky díky tomu že nevím co vlastně hledám jsem zatím nic nenašel.

Poradí mi někdo prosím ?

Díky Daniel
Šákul (28)|14.6.2005 15:57
Nevím přesně co myslíte, ale možná je to tím, že není nainstalovaný Active sync. Ten najdete na stránkách Microsoftu.
Zdenek Malinsky (9781)|14.6.2005 15:57
Já myslím, že by stačil ActiveSync 3.8., ne?
hybo (3107)|14.6.2005 17:30
sosejte zde
Pavel Koza (4761)|15.6.2005 10:23
[QUOTE="Bart.Simpson"]Vzhledem k šílené!! nepřehlednosti stránek dell.com a taky díky tomu že nevím co vlastně hledám jsem zatím nic nenašel.[/QUOTE]

Hura. Uz jsem myslel, ze jsem jedinej exot, ktery z toho jejich webu ma nocni mury... Jinak ten ActiveSync pomuze, ale pozor - pred jeho instalaci pripojte jeste jednou Dell k pocitaci a ve spravci zarizeni to nezname zarizeni odinstalujte nebo smazte (ted si nejsem jisty). Pak ho odpojte a restart. Teprve ted nainstalujte ActiveSync... Vic info v tomto clanku.
Bart.Simpson (4)|15.6.2005 12:53
Děkuji všem už mi to chodí jako blesk :-)