Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Destinator 3

pepa_ce4you (105)|13.6.2005 19:54
Prohledáváal jsem diskuzi, ale nemohl jsem najít hodnocení programu Destinator 3. Máte někdo s tímto softem zkušenost?
Mraky Mrak (21)|13.6.2005 20:35
Tkus třeba toto: http://www.gpsweb.cz/pdaswsrovnani.htm nebo ještě lépe originál: http://www.pocket.at/destinator/destinatorpn.htm. Jezdím podle něj pár měsíců, u nás kromě velkých měst je podrobnost map darebná (ostatně jako většina konkurence), ale Rakousko nebo Německo je super. Teď čekám na verzi PN, to bude ještě o něčem jiném:yes: Pokud něco potřebuješ k programu, ozvi se.
milan46_ce4you (3)|24.6.2005 10:53
Tak jsem si Destinator PN přivezl z Rakouska, tak zatím jsem mírně rozpačitý, protože jsem zatím nenašel vůbec žádnou mapu, která by pokrývala Čechy, myslel jsem, že v MRE budou hlavní průtahy a popř. Praha, ale nic. Nemám zatím nainstalovány všechny mapy - takže třeba ..., tak nevím.
Na mém Acer n35 chodí proklatě pomalu, nevím jaký fígl udělat pro zrychlení, možná lepší karta (teď mám Kingston 512), či co?
Pracuji na českých WAV.
Milan46
Kocir (836)|24.6.2005 18:50
[QUOTE="Mraky Mrak"].... u nás kromě velkých měst je podrobnost map darebná (ostatně jako většina konkurence)...[/QUOTE]

Uz neni pravda - TomTom 5
k35 (1)|6.7.2005 01:29
jen trochu k des.3. Zaklad je přesná adresa a aktualizace map jinak se jede prostorem.Benelux a GB navigace skoro na 100 % V D.ve městech 100% ,CZ je bez komentáře.Sám se peru s nastavením trasy a její změnou.Tam je pro mě dost komplikací.Acern35
Vlastislav Šťastný (275)|14.9.2005 10:31
Obracím se s prosbou o radu zkušených. Oblast GPS navigace je snad jediné, co jsem ještě nezkouše. Nyní bych se jí chtěl věnovat a chystám se koupit GPSku, asi NEMERIXE. Nyní však mám možnost koupit od člověka, který tomu taky nerozumí DESTNATOR 3 s mapou Německa, kam často jezdím. Balení obsahuje CD, manuál s licenčním číslem a 256 MB SD kartu, kde je mapa nainstalovaná. Ŕíká, že ta karta byla součástí dodávky a že po spuštění v PDA se objevila nejprve demoverze, kterou po zadání aktivačního kódu a dvou hesel zaktivoval. Tyto údaje znám. Chci se zeptat, jestli je možné takto mapu používat, protože mi je jasné, že tento soft je určitě dobře chráněný proti nelegálnímu používání. Jinak by to dopadlo, jako s hudeními CDčky.
A zda je možné provádět v budoucnu nějaké aktualizace, jak mi tvrdí. Nerad bych si za 1 500,- Kč nakonec koupil pouze SD kartu, byť je to Apacer.
Díky za každý názor.