Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro na MDA Compact

anicka.balounova (165)|13.6.2005 13:49
Nemáte zkušenosti s jiným než originálním pouzdrem na MDA Compact?
Je sice moc hezké pouzdro ale má několik velkých mínus.

Má odkryté rohy tedy při pádu je obrovská pravděpodobnost poškození - viz moje zkušenost.

Nedrží dobře za kalhotama nebo sukní jelikož nemá extra tuhé upínátko a občas mi spadne nazem - viz moje zkušenost.

Nedá se někde koupit jiné?
Které doporučujete?
sorX (120)|13.6.2005 13:59
Klasicka pouzdra nepouzivam z duvodu nosemi MDAc v kapse u kalhot, ale jako skvely obal se mi zda Silicone Case od Branda. Jsem s nim maximalne spokojenej...
Martin Ráž Hoch (1832)|13.6.2005 14:15
[QUOTE="sorX"]Klasicka pouzdra nepouzivam z duvodu nosemi MDAc v kapse u kalhot, ale jako skvely obal se mi zda Silicone Case od Branda. Jsem s nim maximalne spokojenej...[/QUOTE]

Aha, a je nekde nahled na tenhle produkt? Potrebuji MDA obcas take nosit v kapse a na to je normalni pouzdro docela na nic.
Pavlucha (1496)|13.6.2005 14:28
Hledej na www.ahmobile.cz
sorX (120)|13.6.2005 14:29
[QUOTE="MRH"][QUOTE="sorX"]Klasicka pouzdra nepouzivam z duvodu nosemi MDAc v kapse u kalhot, ale jako skvely obal se mi zda Silicone Case od Branda. Jsem s nim maximalne spokojenej...[/QUOTE]

Aha, a je nekde nahled na tenhle produkt? Potrebuji MDA obcas take nosit v kapse a na to je normalni pouzdro docela na nic.
[/QUOTE]
Urcite na AH Mobile by ho meli mit i skladem, nedavno jsem ho tam kupoval...
Tissi (210)|13.6.2005 17:13
A jaké máte s tím silikonovým pouzdrem zkušenosti? Na tom obrázku na ahmobile není moc dobře vidět :? To je krytej i displey? A neovládá se pak hůř?
A co kovové pouzdro? Zkoušel jste někdo? To co prodávají u SS se mi moc nelíbí :oops:
sorX (120)|13.6.2005 17:18
[QUOTE="Tissi"]A jaké máte s tím silikonovým pouzdrem zkušenosti? Na tom obrázku na ahmobile není moc dobře vidět :?
A co kovové pouzdro? Zkoušel jste někdo?[/QUOTE]
No, vypada jako ochrana pred nechtenym otehotnenim, ale musim rict ze svoji funkci plni skvele. Zarizeni ma porad kompaktni rozmery, je chranene proti lehkym mechanickym poskozenim a neklouze. Jsem fakt spokojenej...:yes:
Co se tyce kovoveho pozudra, nevim, MDAc nosim v kapse v Silicone Case. Zadne jine pouzdro nepotrebuji...