Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tipy a triky

samsanek_ce4you (37)|12.6.2005 22:57
Ahoj lidi!!!
Jsem zacatecnik a zajimalo by me, jestli by se mi vyplatila tato kniha Tipy a triky pro PPC? Mate s ni nekdo zkusenosti? Je to k necemu?
Diky.
daww (687)|13.6.2005 07:54
Nevím, zdali je aktualizované vydání, ale já ji kupoval cca před rokem a čtvrt a programy na CD byly z dob, kdy Hradčany byly ještě dřevěný. A co se týká rad - na tomto serveru jich najdete mnohem více a zdarma. Pokud by jste knihu chtěl, klidně ji za drobný bakšiš přenechám - ale jak říkám Nic moc :D
Doporučuji pročíst Technickou podporu :!: :yes: Tam najdete všechny základy. Zbytek pak v diskuzích.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|13.6.2005 08:31
[QUOTE="samsanek"].. jestli by se mi vyplatila tato kniha Tipy a triky pro PPC? Mate s ni nekdo zkusenosti? Je to k necemu?
Diky.[/QUOTE]

Není zas tak drahá, ale začínajícímu uživateli může pomoci.
V sobotu na pražském srazu jseme se o ní bavili - a je už druhé vydání. První vydání je v oranžové barvě a druhé je v modré.
daww (687)|13.6.2005 08:36
Nechtěl jsem knihu nikterak schazovat. Jen jsem po zakoupení knihy zjistil, že probíraná témata jsou popsána jen zběžně a pokud jsem řešil nějaký problém, stejně jsem musel hledat rady a zkušenosti jinde. Možná pro ÚPLNÉHO začátečníka, který nemá zkušenosti ani s PPC ani s PC se hodí.:oops:
hybo (3107)|13.6.2005 08:41
a jeste je omylem na obalce Palm? ;)
Zdenek Malinsky (9781)|13.6.2005 10:50
2. aktualizované vydání je opravdu modré a na obálce je iPAQ 4150.
Softy jsou tam staršího datumu a neaktualizované, ale musíte to brát, protože než se všechno připraví a vydá, mohou mít některé softy třeba už pátou aktualizaci a než si knihu koupí zákazník, nemusí už ani softwarová firma existovat.
Samotná knížka není špatná, pro úplného začátečníka či mírně pokročilého je myslím velmi dobrá. Zvláště pokud není v okolí jiný ochotný majitel PDA nebo internet. Přinejmenším je to "něco do začátku" a člověk se má od čeho odrazit. Cena 149 Kč není také moc. Možná se dá sehnat i levněji v bazarech, ale ruku na srdce-nevyhodíte peníze často za větší zbytečnosti?