Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Tipy a triky

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Ahoj lidi!!!
    Jsem zacatecnik a zajimalo by me, jestli by se mi vyplatila tato kniha Tipy a triky pro PPC? Mate s ni nekdo zkusenosti? Je to k necemu?
    Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Nevím, zdali je aktualizované vydání, ale já ji kupoval cca před rokem a čtvrt a programy na CD byly z dob, kdy Hradčany byly ještě dřevěný. A co se týká rad - na tomto serveru jich najdete mnohem více a zdarma. Pokud by jste knihu chtěl, klidně ji za drobný bakšiš přenechám - ale jak říkám Nic moc
    Doporučuji pročíst Technickou podporu :!: :yes: Tam najdete všechny základy. Zbytek pak v diskuzích.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od samsanek
    .. jestli by se mi vyplatila tato kniha Tipy a triky pro PPC? Mate s ni nekdo zkusenosti? Je to k necemu?
    Diky.
    Není zas tak drahá, ale začínajícímu uživateli může pomoci.
    V sobotu na pražském srazu jseme se o ní bavili - a je už druhé vydání. První vydání je v oranžové barvě a druhé je v modré.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Nechtěl jsem knihu nikterak schazovat. Jen jsem po zakoupení knihy zjistil, že probíraná témata jsou popsána jen zběžně a pokud jsem řešil nějaký problém, stejně jsem musel hledat rady a zkušenosti jinde. Možná pro ÚPLNÉHO začátečníka, který nemá zkušenosti ani s PPC ani s PC se hodí.ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

a jeste je omylem na obalce Palm?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

2. aktualizované vydání je opravdu modré a na obálce je iPAQ 4150.
    Softy jsou tam staršího datumu a neaktualizované, ale musíte to brát, protože než se všechno připraví a vydá, mohou mít některé softy třeba už pátou aktualizaci a než si knihu koupí zákazník, nemusí už ani softwarová firma existovat.
    Samotná knížka není špatná, pro úplného začátečníka či mírně pokročilého je myslím velmi dobrá. Zvláště pokud není v okolí jiný ochotný majitel PDA nebo internet. Přinejmenším je to "něco do začátku" a člověk se má od čeho odrazit. Cena 149 Kč není také moc. Možná se dá sehnat i levněji v bazarech, ale ruku na srdce-nevyhodíte peníze často za větší zbytečnosti?

Podobná témata

1. PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 376
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 15:19
  2. Tipy a triky pro HTC S710 Vox
    Od raven_kix_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 305
    Poslední příspěvek: 16-10-2008, 12:42
  3. MDA II s WM5 - novinky, tipy, triky, FAQ
    Od Kato_ce4you v sekci Zbývající PPC