Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Směrové tlačítko na iPAQ H 2200

Nováček
    Registrace
    May 2005

Mám malý technický dotázek. Nechodilo a stále mi nechodí k mé spokojenosti směrové tláčítko na mém PDA. Občas se mi stane že nepřepne vlevo nebo vpravo, někdy místo posunutí stránky v e-knize dojde ke stisknutí a tím k zapnutí/vypnutí celé stránky, při hraní her absolutně nepřesné....No přístroj jsem dokonale rozebral (nejsem úplný amatér, 30let se živím opravami fotopřístrojů) a hledal možnou příčinu. No nezjistil jsem nic ale po opětovném smontování mi zůstaly na stole dva malé gumové čtverečky o velikosti 5x5 milimetrů. Poraďte někdo kam je mám strčit??? Prosím slušné odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Měl jsem tento problém, až jednou přestal joystik fungovat úplně, šel jen pohyb doleva. V servisu HP to opravili tak, že vyměnili celou základní desku. Do 14 dnů byl iPaq zpět doma. S novou deskou máte nové ID desky, čili nesedí například čestina SSoft. Poslali ihned nové číslo s aktivačním klíčem. Jelikož to bylo v rámci záruky, neplatil jsem nic. Netroufám si odhadnout, co by to stálo natvrdo, asi pěknej ranec. Takže u Vás je to jasně joystik na odchodu. Nehraju s ním hry a taky odešel, asi moc čtu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-03-2007, 21:44
  2. BT Nokia 6230i x HP Ipaq 2200
    Od Pa.el v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-03-2006, 22:33
  3. Čeština di Ipaq HP 2200-2210
    Od joppik v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-10-2004, 22:07