Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Směrové tlačítko na iPAQ H 2200

Petr Kejval (1)|12.6.2005 17:53
Mám malý technický dotázek. Nechodilo a stále mi nechodí k mé spokojenosti směrové tláčítko na mém PDA. Občas se mi stane že nepřepne vlevo nebo vpravo, někdy místo posunutí stránky v e-knize dojde ke stisknutí a tím k zapnutí/vypnutí celé stránky, při hraní her absolutně nepřesné....No přístroj jsem dokonale rozebral (nejsem úplný amatér, 30let se živím opravami fotopřístrojů) a hledal možnou příčinu. No nezjistil jsem nic ale po opětovném smontování mi zůstaly na stole dva malé gumové čtverečky o velikosti 5x5 milimetrů. Poraďte někdo kam je mám strčit??? Prosím slušné odpovědi :)
Jerry Salcer (197)|12.6.2005 20:26
Měl jsem tento problém, až jednou přestal joystik fungovat úplně, šel jen pohyb doleva. V servisu HP to opravili tak, že vyměnili celou základní desku. Do 14 dnů byl iPaq zpět doma. S novou deskou máte nové ID desky, čili nesedí například čestina SSoft. Poslali ihned nové číslo s aktivačním klíčem. Jelikož to bylo v rámci záruky, neplatil jsem nic. Netroufám si odhadnout, co by to stálo natvrdo, asi pěknej ranec. Takže u Vás je to jasně joystik na odchodu. Nehraju s ním hry a taky odešel, asi moc čtu.