Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

auto nabiječka pro GPS

vladimirsykora (3)|12.6.2005 12:20
potřebuji informaci jestli auto nabiječka od GPS jde používat na nabíjení HP 4700 ,skoušel jsem to přes redukci a v autě to vyhodilo pojistku pujčil jsem si druhou redukci a nic ,
:? :)
ipf (2136)|12.6.2005 12:55
Asi bys měl uvést jakou nabíječku, resp. od jaké GPS používáš, anebo ještě lépe, jaký je schopná dodávat proud. Já mám NAVILOCK a síťový zdroj je napěťově totožný s HX, akorát dává jen poloviční proud. Takže čistě teoreticky by to fungovat mělo, ale prakticky jsem to ještě nezkoušel.
Já osobně používám tento adaptér a takovýhle kabel. Dá se to koupit v setu 3in1, ale nikde na netu jsem ho vyfocený nenašel.
Pavel Vojta (42)|12.6.2005 22:05
Nabíjím nabíječkou z iPaq GPS Fortuna a naopak úplně bez problémů. U Fortuny je nabíječ ve formě kabelu s konektorem do přístroje na na druhe USB konektorem. Na ten napíchneš buď síťový adapter, adapter do autozapalovače nebo píchneš do USB počítače. Nabije se tím z USB i iPaq i když to trvá trochu déle.
vladimirsykora (3)|14.6.2005 12:00
tap auto nabiječky ic-ipq36-yt1
ja jsem pře sní nabijel s redukci PDA ale druhy den když jsem potřeboval znovu tak mně to v autě vyhazovalo pojistku.
když jsem vyměnil redukci tak to zase šlo nepoškodil jsem si tím redukci