Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: auto nabiječka pro GPS

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

potřebuji informaci jestli auto nabiječka od GPS jde používat na nabíjení HP 4700 ,skoušel jsem to přes redukci a v autě to vyhodilo pojistku pujčil jsem si druhou redukci a nic ,
    :?
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Asi bys měl uvést jakou nabíječku, resp. od jaké GPS používáš, anebo ještě lépe, jaký je schopná dodávat proud. Já mám NAVILOCK a síťový zdroj je napěťově totožný s HX, akorát dává jen poloviční proud. Takže čistě teoreticky by to fungovat mělo, ale prakticky jsem to ještě nezkoušel.
    Já osobně používám tento adaptér a takovýhle kabel. Dá se to koupit v setu 3in1, ale nikde na netu jsem ho vyfocený nenašel.

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Nabíjím nabíječkou z iPaq GPS Fortuna a naopak úplně bez problémů. U Fortuny je nabíječ ve formě kabelu s konektorem do přístroje na na druhe USB konektorem. Na ten napíchneš buď síťový adapter, adapter do autozapalovače nebo píchneš do USB počítače. Nabije se tím z USB i iPaq i když to trvá trochu déle.

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

tap auto nabiječky ic-ipq36-yt1
    ja jsem pře sní nabijel s redukci PDA ale druhy den když jsem potřeboval znovu tak mně to v autě vyhazovalo pojistku.
    když jsem vyměnil redukci tak to zase šlo nepoškodil jsem si tím redukci

Podobná témata

1. Auto On - Off mobilu
    Od pysta v sekci Touch Pro
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-05-2009, 16:48
  2. Bluetooth auto rádio & PDA
    Od Henry13_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-02-2007, 23:00
  3. Nabíječka