Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

soft na blokovani volajicich poradte

aaischa (660)|12.6.2005 11:33
mel jsem pe smart filter, ale od odby co mam wm2003se tak zpusobuje to ze obcas mda nenastartuje a zkonci to hardresetem.. chtel bych tedy naky soft se stejnou funkci, jde o tom ze si vyberu lidi z contactu a ty se mi nedovolaj ale ostatni jo.. proste tem ktery tam sou tak to ten hovor hned polozi.. takze jim to rekne ze volany uzivatel je docasne nedostupny.. mooc diiik:sarcastic:
.::Richmond::. (48)|12.6.2005 12:18
[QUOTE="aaischa"]mel jsem pe smart filter, ale od odby co mam wm2003se tak zpusobuje to ze obcas mda nenastartuje a zkonci to hardresetem.. chtel bych tedy naky soft se stejnou funkci, jde o tom ze si vyberu lidi z contactu a ty se mi nedovolaj ale ostatni jo.. proste tem ktery tam sou tak to ten hovor hned polozi.. takze jim to rekne ze volany uzivatel je docasne nedostupny.. mooc diiik:sarcastic: [/QUOTE]
zkousel jsi SmartFilter Pro 1.2? me behal naprosto bez problemu (WM2003SE 2.06)
stoupa88 (97)|13.6.2005 20:18
ses si jistej, ze jim to rika docasne nedostupny..... ja to tedy nezkousel, ale pokud to ten tel zavesi tak to urcite podle me nerekne nedostupny.
Crusader_ce4you (624)|13.6.2005 20:47
Domněnka je správná. Telefon se nehlásí jako dočasně nedostupný, ale jednou to volajícímu zazvoní a potom se ozve obsazovací tón. Prostě, jako kdyby jste s tím sekli.
aaischa (660)|13.6.2005 23:20
jojo ja vim, ale nezazvoni to ani jednou a to je nejlepsi :) a rika to "volane cislo neodpovida" aspon u oskata a tohle je naka novejsi verze ta uz bude asi ok