Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Explorer na Pocket PC - nezobrazuje podstranky?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Mam problem,neviem preco mi nezobrazuje moj Pocket PC niektore podstranky na internete, napr. na tzv.Pokeci Rýchlu poštu, alebo keď sa chcem pripojiť na svoju Banku, tak mi to nejde... Neviete mi poradiť?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Co znamena "podstranka"? Kazdopadne PocketIE je funkcne omezeny, takze to, ze neco nefunguje, je dost bezne...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Jak psal Pavel, Pocket IE je funkcne dost orezany, takze necekejte, ze vam s nim bude chodit kazde internetove bankovnictvi nebo ze se vam korektne zobrazi stranky, jejichz autorem je javascriptovy fanatik.

Mnohem lepsi prohlizec je NetFront, za ktery date kolem 30 USD i s JVM. Jsem s nim maximalne spokojeny

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od RStein
    Mnohem lepsi prohlizec je NetFront, za ktery date kolem 30 USD i s JVM. Jsem s nim maximalne spokojeny
    A je NetFront kompatibilni s hx4700? Ja jsem ho ve vyctu podporovanych zarizeni nenasel

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Big_Mitch

A je NetFront kompatibilni s hx4700? Ja jsem ho ve vyctu podporovanych zarizeni nenasel
    Nezkousel jsem, ale nevidim duvod, proc by nebezel. Zkuste trial

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Tak jsem ho zkusil a chodi. Ovsem na nejake podrobnejsi zkoumani neni cas. Jsem totiz v praci. Doma ho prozkoumam vice a pripadne zkusenosti zde sdelim.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Tak jsem ho zkusil a chodi. Ovsem na nejake podrobnejsi zkoumani neni cas. Jsem totiz v praci. Doma ho prozkoumam vice a pripadne zkusenosti zde sdelim.
    Tak jsem se k tomu konecne dostal a muzu rict, ze me NetFront ponekud zklamal. JVM je ponekud slaba, VGA podpora nulova, moznosti nastaveni - slabe. Na to, ze je to vitez PocketPC Magazinu v kategorii "Internet browsers" teda dost chaby. To je asi vse, co jsem chtel sdelit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

[QUOTE="Big_Mitch
    Tak jsem se k tomu konecne dostal a muzu rict, ze me NetFront ponekud zklamal. JVM je ponekud slaba, VGA podpora nulova, moznosti nastaveni - slabe. Na to, ze je to vitez PocketPC Magazinu v kategorii "Internet browsers" teda dost chaby. To je asi vse, co jsem chtel sdelit.
    [/QUOTE]

A co konkretne vam chybi? Na Pocket PC bych necekal browser, ktery je tak kvalitni jako Opera nebo Maxthon...
    Ne ze by byl Net Front bez chyby - je pomaly, obcas nedokaze detekovat spadle pripojeni, nektere stranky formatuje opravdu podivne, malo zalozek, ale myslim, ze na Pocket PC opravdu (a bohuzel) nema konkurenci.
    Chodi mi v nem treba i internetove bankovnictvi Ceske sporitelny.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od RStein
    A co konkretne vam chybi? Na Pocket PC bych necekal browser, ktery je tak kvalitni jako Opera nebo Maxthon...
    Ne ze by byl Net Front bez chyby - je pomaly, obcas nedokaze detekovat spadle pripojeni, nektere stranky formatuje opravdu podivne, malo zalozek, ale myslim, ze na Pocket PC opravdu (a bohuzel) nema konkurenci.
    Chodi mi v nem treba i internetove bankovnictvi Ceske sporitelny.
    Protoze mam iPAQ hx4700 s podporou VGA, docela mi vadi, ze stranky zobrazuje pouze v QVGA zobrazeni. Tu pomalost jsem zapomel zminit. Malo zalozek, to je myslim omezeni trial verze, nevim, jak je to ve full verzi. Jedine, co je na nem prinosne, je Java v zakladni instalaci. Ale jak rikam, ta prijde mi dost omezena.

A na inet banking pouzivam pouze stolni pocitace. Protoze v tehle oblasti nehodlam experimentovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Teď jsem zabrowsil na domácí stránku NetFrontu a zjistil jsem, ze prave vydali verzi 3.3. Ta už podporuje VGA rozlišení a měla by mít spoustu nových vychytávek. Až se mi někde podaří stáhnout trial, tak ho zkusím a podělím se se zkušenostmi

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Teď jsem zabrowsil na domácí stránku NetFrontu a zjistil jsem, ze prave vydali verzi 3.3. Ta už podporuje VGA rozlišení a měla by mít spoustu nových vychytávek. Až se mi někde podaří stáhnout trial, tak ho zkusím a podělím se se zkušenostmi
    Aha, tak ta verze neni nova a hlavne je pro Symbian. Takze moje nadseni bylo liche. Stale jsem nenasel zadny schopny web browser pro Windows Mobile 2003. Treba se ale objevi vylepseny browser ve WM5.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nová verze NetFrontu pro PPC je 3.2, ale bohužel zatím asi jen japonská.Pracovat se s ní ale dá

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Nová verze NetFrontu pro PPC je 3.2, ale bohužel zatím asi jen japonská.Pracovat se s ní ale dá
    Tak vcera jsem na netu objevil verzi 3.2 v anglictine. Po prvnim otukavani se mi ale renderovani stranek zda minimalne subjektivne horsi, nez ve vestavenem PIE. Nevim, jestli je to tim, ze trial verze ma problemy s VGA rozlisenim, nebo jestli to renderuje i text.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Tak vcera jsem na netu objevil verzi 3.2 v anglictine. Po prvnim otukavani se mi ale renderovani stranek zda minimalne subjektivne horsi, nez ve vestavenem PIE. Nevim, jestli je to tim, ze trial verze ma problemy s VGA rozlisenim, nebo jestli to renderuje i text.
    zkousel uz nekdo toto

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Peta
    zkousel uz nekdo toto
    Jiste...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Instalace Pocket Internet Explorer