Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Explorer na Pocket PC - nezobrazuje podstranky?

mrysavy (12)|12.6.2005 09:04
Mam problem,neviem preco mi nezobrazuje moj Pocket PC niektore podstranky na internete, napr. na tzv.Pokeci Rýchlu poštu, alebo keď sa chcem pripojiť na svoju Banku, tak mi to nejde... Neviete mi poradiť?
Pavel Koza (4761)|13.6.2005 11:31
Co znamena "podstranka"? Kazdopadne PocketIE je funkcne omezeny, takze to, ze neco nefunguje, je dost bezne...
RStein (2012)|13.6.2005 12:00
Jak psal Pavel, Pocket IE je funkcne dost orezany, takze necekejte, ze vam s nim bude chodit kazde internetove bankovnictvi nebo ze se vam korektne zobrazi stranky, jejichz autorem je javascriptovy fanatik. :)

Mnohem lepsi prohlizec je NetFront, za ktery date kolem 30 USD i s JVM. Jsem s nim maximalne spokojeny
:)
Big_Mitch (72)|16.6.2005 12:54
[QUOTE="RStein"]Mnohem lepsi prohlizec je NetFront, za ktery date kolem 30 USD i s JVM. Jsem s nim maximalne spokojeny
:) [/QUOTE]

A je NetFront kompatibilni s hx4700? Ja jsem ho ve vyctu podporovanych zarizeni nenasel :(
RStein (2012)|16.6.2005 13:11
[QUOTE="Big_Mitch"]

A je NetFront kompatibilni s hx4700? Ja jsem ho ve vyctu podporovanych zarizeni nenasel :([/QUOTE]

Nezkousel jsem, ale nevidim duvod, proc by nebezel. Zkuste trial
Big_Mitch (72)|16.6.2005 14:05
Tak jsem ho zkusil a chodi. Ovsem na nejake podrobnejsi zkoumani neni cas. Jsem totiz v praci. Doma ho prozkoumam vice a pripadne zkusenosti zde sdelim.
Big_Mitch (72)|16.6.2005 22:18
[QUOTE="Big_Mitch"]Tak jsem ho zkusil a chodi. Ovsem na nejake podrobnejsi zkoumani neni cas. Jsem totiz v praci. Doma ho prozkoumam vice a pripadne zkusenosti zde sdelim.[/QUOTE]
Tak jsem se k tomu konecne dostal a muzu rict, ze me NetFront ponekud zklamal. JVM je ponekud slaba, VGA podpora nulova, moznosti nastaveni - slabe. Na to, ze je to vitez PocketPC Magazinu v kategorii "Internet browsers" teda dost chaby. To je asi vse, co jsem chtel sdelit.
:(
RStein (2012)|17.6.2005 07:23
[QUOTE="Big_Mitch
Tak jsem se k tomu konecne dostal a muzu rict, ze me NetFront ponekud zklamal. JVM je ponekud slaba, VGA podpora nulova, moznosti nastaveni - slabe. Na to, ze je to vitez PocketPC Magazinu v kategorii "Internet browsers" teda dost chaby. To je asi vse, co jsem chtel sdelit.
:( [/QUOTE]

A co konkretne vam chybi? Na Pocket PC bych necekal browser, ktery je tak kvalitni jako Opera nebo Maxthon...
Ne ze by byl Net Front bez chyby - je pomaly, obcas nedokaze detekovat spadle pripojeni, nektere stranky formatuje opravdu podivne, malo zalozek, ale myslim, ze na Pocket PC opravdu (a bohuzel) nema konkurenci.
Chodi mi v nem treba i internetove bankovnictvi Ceske sporitelny.
Big_Mitch (72)|17.6.2005 08:09
[QUOTE="RStein"]A co konkretne vam chybi? Na Pocket PC bych necekal browser, ktery je tak kvalitni jako Opera nebo Maxthon...
Ne ze by byl Net Front bez chyby - je pomaly, obcas nedokaze detekovat spadle pripojeni, nektere stranky formatuje opravdu podivne, malo zalozek, ale myslim, ze na Pocket PC opravdu (a bohuzel) nema konkurenci.
Chodi mi v nem treba i internetove bankovnictvi Ceske sporitelny.[/QUOTE]

Protoze mam iPAQ hx4700 s podporou VGA, docela mi vadi, ze stranky zobrazuje pouze v QVGA zobrazeni. Tu pomalost jsem zapomel zminit. Malo zalozek, to je myslim omezeni trial verze, nevim, jak je to ve full verzi. Jedine, co je na nem prinosne, je Java v zakladni instalaci. Ale jak rikam, ta prijde mi dost omezena.

A na inet banking pouzivam pouze stolni pocitace. Protoze v tehle oblasti nehodlam experimentovat.
Big_Mitch (72)|18.6.2005 05:39
[QUOTE="Big_Mitch"]Tak jsem se k tomu konecne dostal a muzu rict, ze me NetFront ponekud zklamal. JVM je ponekud slaba, VGA podpora nulova, moznosti nastaveni - slabe. Na to, ze je to vitez PocketPC Magazinu v kategorii "Internet browsers" teda dost chaby. To je asi vse, co jsem chtel sdelit.
:( [/QUOTE]
Teď jsem zabrowsil na domácí stránku NetFrontu a zjistil jsem, ze prave vydali verzi 3.3. Ta už podporuje VGA rozlišení a měla by mít spoustu nových vychytávek. Až se mi někde podaří stáhnout trial, tak ho zkusím a podělím se se zkušenostmi
Big_Mitch (72)|18.6.2005 07:49
[QUOTE="Big_Mitch"]Teď jsem zabrowsil na domácí stránku NetFrontu a zjistil jsem, ze prave vydali verzi 3.3. Ta už podporuje VGA rozlišení a měla by mít spoustu nových vychytávek. Až se mi někde podaří stáhnout trial, tak ho zkusím a podělím se se zkušenostmi[/QUOTE]
Aha, tak ta verze neni nova a hlavne je pro Symbian. Takze moje nadseni bylo liche. Stale jsem nenasel zadny schopny web browser pro Windows Mobile 2003. Treba se ale objevi vylepseny browser ve WM5.
TheMelin (1642)|18.6.2005 11:48
Nová verze NetFrontu pro PPC je 3.2, ale bohužel zatím asi jen japonská.Pracovat se s ní ale dá ;)
Big_Mitch (72)|24.6.2005 10:20
[QUOTE="TheMelin"]Nová verze NetFrontu pro PPC je 3.2, ale bohužel zatím asi jen japonská.Pracovat se s ní ale dá ;)[/QUOTE]

Tak vcera jsem na netu objevil verzi 3.2 v anglictine. Po prvnim otukavani se mi ale renderovani stranek zda minimalne subjektivne horsi, nez ve vestavenem PIE. Nevim, jestli je to tim, ze trial verze ma problemy s VGA rozlisenim, nebo jestli to renderuje i text.
Peta_ce4you (314)|26.6.2005 18:42
[QUOTE="Big_Mitch"][QUOTE="TheMelin"]Nová verze NetFrontu pro PPC je 3.2, ale bohužel zatím asi jen japonská.Pracovat se s ní ale dá ;)[/QUOTE]

Tak vcera jsem na netu objevil verzi 3.2 v anglictine. Po prvnim otukavani se mi ale renderovani stranek zda minimalne subjektivne horsi, nez ve vestavenem PIE. Nevim, jestli je to tim, ze trial verze ma problemy s VGA rozlisenim, nebo jestli to renderuje i text.[/QUOTE]

zkousel uz nekdo toto
beecher (9270)|26.6.2005 18:53
[QUOTE="Peta"]zkousel uz nekdo toto[/QUOTE]Jiste... ;)
Big_Mitch (72)|26.6.2005 20:24
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Peta"]zkousel uz nekdo toto[/QUOTE]Jiste... ;)[/QUOTE]

A da se Minimo spoustet i pod Windows mobile 2003?
beecher (9270)|26.6.2005 20:30
A proc by to nemelo jit?
Big_Mitch (72)|26.6.2005 21:11
[QUOTE="beecher"]A proc by to nemelo jit?[/QUOTE]
Protože se mi nepodařilo najít pro ně instalátor. Můžete mi na něj dát, prosím, link? (nejlepe na CAB soubor je-li to možné).
beecher (9270)|26.6.2005 21:21
Na to instalacka neni... Rozbalit, nakopirovat na kartu a pak pustit minimo.exe. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2005 21:39
Tady je popsán postup. Možná se bude hodit ;)
Stačí si pak vytvořit zástupce a toho zkopírovat (přesunout) do windows/start menu/programs