Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocketinformant + přehledy o času věnovanem jednotlivym akcím ?

k.karel_ce4you (147)|11.6.2005 23:15
Začal jsem používat PI ve své 4700 a chybí mi funkce ktera by poskytovala informace i tim kolik času jsem za dané období věnoval jednotlivým kategoriím událostí. Nevite o nějaké aplikaci která by uměla poskytovat takové přehledy na základě dat z PI.

Dík za info
Zdenek Malinsky (9781)|12.6.2005 07:27
Pokud myslíš sledování projektu, tak to PI neumí, to umí Agenda Fusion 7 stránky výrobce
Pavel Vojta (42)|12.6.2005 08:10
Pro tento úkol používám aplikaci Pocket Time. Maximální spokojenost!
http://www.bivrin.com/PocketPC/
k.karel_ce4you (147)|12.6.2005 11:45
Asi zatim zkusím PocketTime a počkám až PI tuto funkci dodělá. Netušíte zda je někde popsana struktura databazi použivanych PI nebo dokonce zda existuje nějake zdokumentovane API pro PI ? Zkusil bych napsat nějaky programek načítající data z PI
salvator_ce4you (137)|14.6.2005 11:32
[QUOTE="k.karel"]Asi zatim zkusím PocketTime a počkám až PI tuto funkci dodělá. Netušíte zda je někde popsana struktura databazi použivanych PI nebo dokonce zda existuje nějake zdokumentovane API pro PI ? Zkusil bych napsat nějaky programek načítající data z PI[/QUOTE]

To by bylo super. Někde na webu PI jsem viděl nějakou dokumentaci pro PI, pro možnost vytvoření překladu atd. Tuším někde v sekci Support.
Zdenek Malinsky (9781)|14.6.2005 17:36
[QUOTE="k.karel"]Netušíte zda je někde popsana struktura databazi použivanych PI nebo dokonce zda existuje nějake zdokumentovane API pro PI ? Zkusil bych napsat nějaky programek načítající data z PI[/QUOTE]Zkus se poptat Petra Hájka, který přeložil PI do češtiny. Třeba zde-pošli mu SZ a domluvte se.:)