Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Softick Card Export II - USB Mass Storage pro WM2003

petr m._ce4you (26)|11.6.2005 14:35
Softick Card Export II for Pocket PC and Windows Mobile

Card Export II PPC Features:
  • Card Export II PPC emulates industry standard USB Mass Storage device on Windows Mobile or Pocket PC handhelds.
  • Quickly install applications to the storage cards or file stores
  • Fast audio and video content transfer to the cards. Transfer your MP3 files to the cards using Windows Explorer or your favorite file manager.
  • Use flash card as a floppy for any data
  • Fast backup and restore of your card content
  • Perform storage cards maintance. Format flash cards and check filesystem integrity using desktop operation system.

podporovane modely a dalsi informace viz http://www.softick.com/pocket-pc/cardexport2/
freeman_ce4you (428)|11.6.2005 17:08
Fasa ale na acer n30 nepoužitelné :( :mad: :mad: :evil: :oops:
petr m._ce4you (26)|11.6.2005 17:16
[QUOTE="freeman"]Fasa ale na acer n30 nepoužitelné :( :mad: :mad: :evil: :oops: [/QUOTE]
na acer n10 taky :(

ale neni nic jednodussiho, nez jim zkusit napsat.[QUOTE="www.softick.com"]We are permanently developing support for the new devices. Tell us what device support do you need.[/QUOTE]
edit: takze vsichni kdo mate acera (hlavne acera n10), tak jim piste, piste, piste. diky.
dodox (79)|11.6.2005 19:42
loox 410 wm2003 SE funguje!
petr m._ce4you (26)|12.6.2005 22:09
tak technicka podpora softicku je docela rychla. vcera (11.6.) jsem jim napsal o podporu aceru (hlavne n10), vymenili jsme si par emailu a dneska (12.6.) mi prisla odpoved:[QUOTE="softick"]OK, we added your device to our development plan.
You'll be notified when new version become available.[/QUOTE]uvidime jestli budou stejne tak rychli s novou verzi.
TheMelin (1642)|13.6.2005 11:02
Tak jsem to nainstaloval a FUNGUJE,ale mám teď problém, že PDAčko nejde vypnout.Když máčknu na tlačítko kterým se zařízení vypíná, tak akorát vypne display.Dělá vám to také?
V nastavení Card Export jsem nic k tomuto nenašel :(
dodox (79)|13.6.2005 13:48
A to i kdyz ho mas odpojeny od pocitace?
vahač.x (67)|13.6.2005 15:14
Asi budu vypadat jako debil .... ale nemám čas se zabývat slovníkem angličtiny .... takže "vo čom, že to je"? Ale asi o ničem - Asuse jsem tam nepotkal ani jednoho .... Za 15 USD něco co mi udělá z SD karty "logický disk" - proboha proč .... fakt nerozumím použitelnosti tohoto ...
TheMelin (1642)|13.6.2005 16:23
[QUOTE="dodox"]A to i kdyz ho mas odpojeny od pocitace?[/QUOTE]

i po odpojení :(
TheMelin (1642)|13.6.2005 16:26
[QUOTE="Vahač.X"]Asi budu vypadat jako debil .... ale nemám čas se zabývat slovníkem angličtiny .... takže "vo čom, že to je"? Ale asi o ničem - Asuse jsem tam nepotkal ani jednoho .... Za 15 USD něco co mi udělá z SD karty "logický disk" - proboha proč .... fakt nerozumím použitelnosti tohoto ... [/QUOTE]

Udělá ti z PDA něco jako flash disk.Tzn. že když někde píchneš pda na pc, nemusí tam být nainstalovám active sync a můžeš kopírovat soubory. ;)
Pavel Koza (4761)|14.6.2005 14:52
/forums/view_topic.asp?t=7985

Dekuji za info, jelikoz jsem to dal jako novy prispevek pro hlavni stranku, tuto diskuzi uzaviram. Dekuji za pochopeni.