Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zvonečky místo bubliny....Kalendář

Nosac (86)|10.6.2005 20:54
Mam jeden problem, nevim cim to je ale trochu mne to stve... jedna se o to kdyz mi hlasi pripomenuti z kalendare, tak pipne ale zobrazi se dole v liste jen zvonecek ale ne to co ma, tedy ukol ci schuzka na obrazovce, musim na ten zvonecek kliknout a pak mne to hodi do kalendare... :-(

nevite cim to je?
Zdenek Malinsky (9781)|10.6.2005 21:29
To máš nějaký speciální soft na kalendář? Nebo "neperou" se Ti nějaké aplikace na today? Kontoloval jsi nastavení alarmu?
dort (1212)|10.6.2005 21:39
no tuhle "vychytávku" poskytuje jen defaultní kalendář, ale to Zdeněk neví jak vypada ;)

mimochodem jakou používáte nadstavbu kalendáře?
dort (1212)|10.6.2005 22:03
tak po mírné konzultaci bych si tipnul, že by to chtělo nastavit - Settings -> Personal -> Sound and Notifications -> záložka dvě Notifications -> roletka Reminder a tam nastavit možnost zobrazení připomínky na obrazovce a je to :yes:
Nosac (86)|11.6.2005 08:30
[QUOTE="dort"]tak po mírné konzultaci bych si tipnul, že by to chtělo nastavit - Settings -> Personal -> Sound and Notifications -> záložka dvě Notifications -> roletka Reminder a tam nastavit možnost zobrazení připomínky na obrazovce a je to :yes: [/QUOTE]

Zkusil jsem dekuju moc....

jinak jako nadstavbu pouziva PocketInformant + PocketBreeze

ted budu cekat na nejakou pripominku.... :-)
dort (1212)|11.6.2005 08:44
nečekat - nějakou si nastavit a vyzkoušet, ale tohle by mělo pomoci ;)
Nosac (86)|11.6.2005 20:08
[QUOTE="dort"]nečekat - nějakou si nastavit a vyzkoušet, ale tohle by mělo pomoci ;) [/QUOTE]

:D jasně, to byl fooooor a diky :yes: