Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA compact a iternet pres active sync

tisercin (5)|9.6.2005 20:13
Nevim jak je to mozne, ale nefunguje mi pripojeni na internet kdyz dam MDA synchronizovat. Prvni tyden to fungovalo a najednou nic. V active sync mam nastavene predavani a stejne to nefunguje.
simir_ce4you (274)|9.6.2005 20:20
To je divne vlastnim sice acer n30,ale jde mi to uplne v pohode.Jakmile mam pripojenou cihlu ke kompu muzu vesele na cihle netovat.Nevim kde mas problem mozna chyba v kompu?(pripojeni?)
milda_ce4you (17)|9.6.2005 21:41
MDA 1 Nejde na net přez AS

mam stejnej problem u MDA 1 chvili to de a chvili ne
treba ted to nejde vubec....
ale v diskuzi kterou sem zalozil a na kterou odkazuju sem se nic zvlastniho nedozvedel
milda_ce4you (17)|9.6.2005 21:42
[QUOTE="simir"]To je divne vlastnim sice acer n30,ale jde mi to uplne v pohode.Jakmile mam pripojenou cihlu ke kompu muzu vesele na cihle netovat.Nevim kde mas problem mozna chyba v kompu?(pripojeni?)[/QUOTE]

v kompu to neni... ja mam ten samej problem a ICQ mi tam de
Pavel Koza (4761)|10.6.2005 08:59
[QUOTE="tisercin"]Nevim jak je to mozne, ale nefunguje mi pripojeni na internet kdyz dam MDA synchronizovat. Prvni tyden to fungovalo a najednou nic. V active sync mam nastavene predavani a stejne to nefunguje. [/QUOTE]

...a instaloval jste neco? Pise to nejakou chybu? Zkuste v AS zmenit na te zalozce jak je predavani zmenit Internet a Prace...
Geoffrey_ce4you (189)|10.6.2005 11:59
[QUOTE="tisercin"]Nevim jak je to mozne, ale nefunguje mi pripojeni na internet kdyz dam MDA synchronizovat. Prvni tyden to fungovalo a najednou nic. V active sync mam nastavene predavani a stejne to nefunguje. [/QUOTE]

Tak jsem po 2 dnech zkoušení rozchodil MDAC s BT USB MSI MS6970, Activesync 4, ROM Q-TEK. Funguje mi to na portu 10, synchronizace i internet data do MDAC. Má to jeden háček, nevím jak jsem k tomu přesně dospěl..:mad: