Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém a internetem na loox 600

Boox (8)|9.6.2005 06:18
Mám problém s připojením svého looxe k internetu. Mám telefon alcatel 756 a chci připojit looxe přes irdu k internetu. Zkoušel jsem už veškerá možná nastavení i to které je uvedený na těchto stránkách a pořád stejný výsledek. Mobil mi napíše infraport připojen a hned zase infraport odpojen. Nevíte co s tím mám dělat??? Mám eurotel a na počítači se přes irdu připojuji normálně. Pomozte prosím.....
Pavel Koza (4761)|9.6.2005 12:01
Mam pocit, ze s timto telefonem jsou pres infra problemy, uz jsem to myslim videl. Neni uplne standardni. Reseni neznam, samozrejme krome obligatniho "kupte si jiny telefon".
Boox (8)|10.6.2005 09:32
No máš pravdu. Bylo to mobilem. Přes SE T610 se připojím bez problémů. na ten krumpl od Alcatelu se pěkne vykašlu. Jdu si objednat T630 a je to ta má i bluethoot.
jumbo_ce4you (162)|10.6.2005 11:22
Asi tě to nepotěší, ale se svým Alcatelem 715 jsem se připojoval k Netu jen nějakou dobu - pak, bez jakékoliv změny v nastavení telefonu nebo PDA, mi to fungovat přestalo. Telefon jsem zresetoval do továrního nastavení, ale nepomohlo to, prostě už jsem to nerozchodil. Posílání vizitek z jiných telefonů přes infra je kapitola sama pro sebe (tři ano, pak dvě ne, pak jedna ne, pak jedna ano a dvě ne). Ale Alcately byly moje srdeční záležitost, na data mám N6230 :o)
jumbo_ce4you (162)|10.6.2005 11:23
Jinak např. Alcatel S853 by měl mít vše ve standardu vč. BT!
Zdenek Malinsky (9781)|10.6.2005 13:17
Pokud kupujete nový mobil na připojení k mobilnímu internetu, doporučuji jednoznačně (vlastní zkušenost) minimálně GPRS třída 10. Třída 8 je při odesílání šííííleně ppoommaalláá.:mad: Počítejte v krátké budoucnosti s EDGE (možná u vás už je), takže mobil s EDGE se také hodí - dnes je v tomto nejlepší Nokia 6230 a 6230i nebo smarty N 90 a N 91.
Ovšem pokud se připojuješ jen občas a na krátko, stačí možná bazarový SonyErik 68, 610.....hlavně s GPRS a BT.
Boox (8)|11.6.2005 08:31
Edge ještě u nás není ale jak bude je to jasná volba. Pro mě je alcatel srdeční záležitost ale bohužel přejdu ke své bývalé značce sony erik t 630 a alkatel půjde do světa i když je novej.
Boox (8)|16.6.2005 06:04
Tak pánové. Já to rozchodil. Bylo to rukama. Stahnul jsem si nejmenované stránky konfigurační soubor pro pda na eurotel a už to chodím. Díky moc....PetrX. (p.s. je to super stránka)........ :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|16.6.2005 08:28
A co tahle odkaz? Můžeš ho sem dát? Třeba se to bude hodit i někomu jinému.
Boox (8)|16.6.2005 08:39
No dám do sem. Jsou tam konfigurační soubory pro všechny operátory a člověk nemusí nic nastavovat a na 100% to fungu. Takže to ani nebylo Alcatelem. Takže kdo má alcatel a nejde mu internet. Neházejte flintu do žita....:yes:

EDIT: Uvedeny odkaz SMAZAN. Na danem webu se bezostysne porusuji autorska prava a jejich autor vydelava na prodeji nelegalnich verzi, o kopirovani celych recenzi nemluve. I kdyby tam byl recept na vyrobu elixiru mladi, na TENTO web se na ce4you odkazovat nebude. Diky za pochopeni. Pavel Koza
Boox (8)|17.6.2005 09:42
Jo to je pravda o tom mda. Nezlobím se sám jsem se přesvědčil o tom jak to praktikujou. Nechal jsem si od nich poslat email jaké mají podmínky na aplikace a za tomtom navigační software, kterej stojí 9000kč chtějí 200kč. Takže to originál asi nebude.