Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nastaveni pripojeni na internet na Acer n30 a Alcatel 535 pres infra

Deer_ce4you (4)|8.6.2005 17:59
Muzete mi nekdo poradit jak spravne nastavit pripojeni na propojeni pres infra u Acer n30 a Alcatel 535? Nastavil jsem vse jak je uvdeneno na teto https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=57 strance a i presto mi to porad hlasi ze se z neznamych duvodu nelze pripojit. Telefon kratce ukaze pripojeni irda, odpojeni a hned opet pripojeni a pak tato hlaska. Z notebooku se pripojim pres irda bez problemu. Jako init string pouzivam +cgdcont=1,"IP","internet.t-mobile.cz" ikdyz na Tmobile lince mi rikali ze to ma byt pouze cont=1,"IP","internet.t-mobile.cz" tedy bez +cgd. Vite o tom nekdo neco? Jinak na vytaceni mam nastaveno *99***1# coz je stejne co pouzivam na NB ale ani druha varinata bez 1 nefunguje. Take je jedno jestli cekam nebo necekam na oznamovaci ton nebo jestli mam nebo nemam nastaveny DNS servery. Delo se nekdy nekomu neco podobnyho? Stejne se mi to chovalo se stejnym telefonem i Yakuma delty. Jinak na vsech moznejch nb telefon pres infra funguje. Dekuju za nejaky napady.
simir_ce4you (274)|8.6.2005 23:10
No tvuj problem jsem mel take jen s jinym typem mobilu konkretne se sonyerikem k 700i,pak jsem se zacal pripojovat s modrym zubem a vse uplne v pohode.Mozna je problem prave to irda:( ovsem kupovat kvuli tomu novej foun s blutus neni to prave orechove vid?!
Deer_ce4you (4)|9.6.2005 09:25
No zkousel sem ten string kterej tady nekdo radi pro SE 700 tedy se Z na zacatku a to taky nepomohlo. Vcera jsem to zkousel pripojovat jeste pres T610, presi irda a BT a taky mi to nak neslo. je pravda ze sem tomu venoval jen asi pul hodiny tedy nevyzkousel sem vsechny mozny ruzny kombinace ale taky to neslo. ikdyz je pravda ze za jedny kombinace se to jako pripojilo ale pri zadani stranky do IE to psalo ze stranku neelze najit. a to se zadanejma DNS i bez. Je pravda ze kupovat nakej jinej phone se mi uplne nechce, sem s nim docela psokojenej a navic se zda ze to mozna nebuide uplne tim telefonem. ale uz teda nevim kam v tom nastaveni shanout.
Pavel Koza (4761)|9.6.2005 12:06
Pokud to neslo ani s SE T610, tak nebude chyba v telefonu - s timto telefonem, ktery pouzivam k testovani, jsem byl vzdy 100% uspesny.
Deer_ce4you (4)|9.6.2005 12:15
A o tom stringu jestli tam ma byt to +cgd nebo ten string ma byt bez +cgd vite nekdo neco? Vim ze v navodech se to uvadi vcetne.
Pavel Koza (4761)|9.6.2005 12:54
Nikdy jsem nikde nevicel jen CONT, vzdy pouzivam +CGDCONT
Deer_ce4you (4)|9.6.2005 13:04
na ty technicky lince tmobilu me ujistovali ze to tak je 100%, ze +cgd se pouziva jenom u notebooku. coz se mi samozrejme vubec nezda. ale presvedceny tedy o tom byli pevne.