Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pryč se špínou v display

milda_ce4you (17)|7.6.2005 15:58
Nevím si rady se špínou ("bordelem") za displayem
Neví někdo z vás jak se takové špíny zbavit? je to mezi "obrazovkou" displayem a sklíčkem s dotikovou folii.
Je to pouze v dolní části.
Měl sem to rozebraný ale natom se nic vykoumat neda pač je to spojeny dohromady.
Možná by to šlo i vyfoukat stlačenym vzduchem ale to bych nejrači prodiskutoval :)
Možná že se vám to zdá jako strašná prkotina ale mě to hrozně štve

Mam MDA 1

Pro představu přikládám Obrázek

Předem dík
Zdenek Malinsky (9781)|7.6.2005 22:59
Já bych se v tom zase tolik nevrtal, aby se něco nepo.....kazilo. Není to žádná krása, ale určitě je to lepší, než vadný pixel(y) uprostřed displeje. Uvědom si, že máš trošku veterána, který prošel "mnoha bitvami".
Wayne_ce4you (199)|8.6.2005 00:01
No já bych se takové špíny nebál. Normálka bych otevřel mašinku a vyfoukal.
Dělal jsem to už několikrát. Ale jestli si na to netroufáš, tak to nech na servisákovy.
lukike (278)|8.6.2005 05:56
No nevyzera to dobre,ale ja by som to nechal tak...
Predsa radsej mat miernu spinku pod displejom ako poskodit displej prip pokuse o vycistenie. :)
milda_ce4you (17)|8.6.2005 08:46
ja uz sem to nekolikrat i lakoval ...kdyz se to tak veme tak to mam rozhozeny nonstop ale ja se to bojim vyfoukat aby se mi neodloupl nebo trba uplne náhodou nenafoukl display... :D ... ne -proste aby sem to este vic nedodelal

ten display je totiz komplet a nejde nijak rozebrat a jako jedina moznost se mi prave zda -vyfoukat ... ale rad bych slysel i vase nazory.... moc dik za ne :)
osch (1330)|9.6.2005 15:04
No já bych to viděl takhle: Lepší zaprášený než třeba poškrábaný. Když s tím půjdeš do servisu, tak za to vysolíš zbytečně peníz a pokud si na to netroufneš sám, tak si na to asi budeš muset zvyknout. Já osobně jsem z "mezi displeje" bordel vyfukoval už několikrát a nic se nestalo. Nepozoruji žádnou změnu. Ale nevim jestli cihla I má stejně řešen display jako cihla II :?:
milda_ce4you (17)|14.6.2005 11:19
hm....spina uz me nezajima.......
prasknul mi display

a nejhorsi je na tom to ze uz podruhy... nastesti mam doma par vraku a tak to snad nak splacam :D