Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

eBanka toolkit vs Oskar

anicka.balounova (165)|7.6.2005 12:36
Jede někomu toolkit eBanky u Oskara s MDA Compactem?
Mne teda ne.
Ale jeden postreh. Kdyz jsem byla v Rakousku a zaroamovala jsem do jine site A1 tak mi slapal dobre. ALe u Oskara doma zas uz ne.
Orloj_ce4you (299)|7.6.2005 15:05
me funguje vzdy pouze "na jedno pouziti" pri logovani do systemu ebanky. jen na jednu prichozi zpravu a pak musi nastat softreset, jinak dalsi zprava uz nedorazi.. specialne kvuli tomu mam ikonu softresetu na today :?
anicka.balounova (165)|7.6.2005 19:05
tu mam na today taky nicmene mne nefunguje ani na jedno pouziti coz mne hodne mrzi kvuli tomu musim mit druhej telefon s jinou sim kartou buuuuuu
pav3l (14)|8.6.2005 17:01
me to taky zlobilo, je to celkem zavisle na verzi RFOM (aspon co jsem tak zpozoroval). V kazdem pripade si nainstalujte fix od T-mobile, ikdyz mame oskar. To me pomohlo a da se rict, ze potrebuju softreset treba 1x z 10 pokusu...

noiser_ce4you (245)|8.6.2005 23:18
A nepouzivate nejakou utilitu, co skutecne uzavira aplikace? mel jsem taky tenhle problem, pomohlo pridat stk.exe do vyjimek - musi totiz porad bezet na pozadi, aby byl MDC schopen prijimat prichozi STK zpravy. A samozrejme instalovat update STK.
Whippy (206)|9.6.2005 08:47
Prosim te a kde, cim, jak :) nastavim stk.exe do vyjimek? diky moc
noiser_ce4you (245)|9.6.2005 09:03
[QUOTE="Whippy"]Prosim te a kde, cim, jak :) nastavim stk.exe do vyjimek? diky moc[/QUOTE]

No zalezi na tom, co pouzivas za ten software pro zavirani aplikaci. Treba u SPB PocketPlus je to v nastaveni - zalozka Exceptions a tam pridas stk.exe.
Orloj_ce4you (299)|9.6.2005 11:16
[QUOTE="pav3l"]me to taky zlobilo, je to celkem zavisle na verzi RFOM (aspon co jsem tak zpozoroval). V kazdem pripade si nainstalujte fix od T-mobile, ikdyz mame oskar. To me pomohlo a da se rict, ze potrebuju softreset treba 1x z 10 pokusu...

[/QUOTE]
Me fix v tomhle nepomohl :? zkusim jeste ty vijimky co psal noiser
Orloj_ce4you (299)|9.6.2005 11:23
[QUOTE="noiser"][QUOTE="Whippy"]Prosim te a kde, cim, jak :) nastavim stk.exe do vyjimek? diky moc[/QUOTE]

No zalezi na tom, co pouzivas za ten software pro zavirani aplikaci. Treba u SPB PocketPlus je to v nastaveni - zalozka Exceptions a tam pridas stk.exe.[/QUOTE]

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: SUper. funguje to . Megadik tobe ;)
noiser_ce4you (245)|9.6.2005 11:24
[QUOTE="Orloj"]:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: SUper. funguje to . Megadik tobe ;) [/QUOTE]
NZC, hlavne kdyz to slape, taky me to rozcilovalo :)