Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA plus Smartphone

samsanek_ce4you (37)|6.6.2005 22:06
Ahoj lidi!!!!
Chtel bych se zeptat, jestli podle vas ma smysl k PDA koupit Smartphone, nebo jestli to jsou vyhozene penize.
Diky.:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
dort (1212)|6.6.2005 22:18
a co tě vede k této kombinaci, jen pro zajímavost, respektive co od ní čekáš převratného??
samsanek_ce4you (37)|6.6.2005 22:21
No me k tomu nevede nic, ale kamos si ho poridil a je spokojeny. Pripada mi, ze vyhodil penize, ale priznam se, smartphone jsem nikdy nemel, tak nevim, jake funkce ma navic.
beecher (9270)|6.6.2005 22:25
[QUOTE="samsanek"]Chtel bych se zeptat, jestli podle vas ma smysl k PDA koupit Smartphone, nebo jestli to jsou vyhozene penize.[/QUOTE] No, ja casem uvazuji o Nokii N90... Tak si vyberte, jsem normalni? :D :D :D

Ne, vazne...
Potrebujete po SmartPhone naplno jeho funkce (vetsina funkci je na SP s WM dotazena na stejnou uroven jako na PDA s WM, akorat to nema dotykovy display), kdyz jdete nekam, kam nebudete tahnout svoje PDA, ale jen SP? Pokud ano, tak neni co resit. Pokud ne, tak uz jen doporucim koupit Nokcu N6230i (sorry vyrobci ostatnich mobilu, ale vase ignorace EDGE je do nebe volajici!).
dort (1212)|6.6.2005 22:26
mno nevím v čem by to rozšířilo možnosti PDA?

- prostě když to hodně zbagatelizuji SmartPhone je vlastně PDA bez stylusu :D a nějakých aplikací a s malým displejem a a a a ..... těch a by bylo maličko více,

ale to podstatné je stejné, ale je menší s plnohodnoutnou telfoní klávesnicí
takže kámoš s sebou tahá cihlu a 3/4 cihlu :D ?
Zdenek Malinsky (9781)|6.6.2005 23:20
Mě to přijde jako nosit opasek a kšandy (šle). :? I když, jak píše beecher, záleží k čemu a na co a jak to člověk míní kombinovat.

Jo, jaký smart - Symbian nebo Win?
Pavel Koza (4761)|7.6.2005 08:15
[QUOTE="samsanek"]Chtel bych se zeptat, jestli podle vas ma smysl k PDA koupit Smartphone, nebo jestli to jsou vyhozene penize.[/QUOTE]

Ono dost zalezi na tom, jake PDA vlastne mate. Pokud velke PDA (s VGA napriklad), tak proc ne? Tato zarizeni se maji spis doplnovat, i kdyz prunik vlastnosti, ktere umi jak jedno, tak druhe zarizeni, bude dost velky...

Je to fakt jen otazka penez:) A pak vyuziti... Nicmene pokud nebudete mit jeste navic klasicky mobil;) , tak si nemyslim, ze by to byla prilisna rozezranost - proste pres den budete pouzivat PDA a SMP jen jako modem ci telefon a vecer, kdyz s sebou nechcete tahat velkou cihlu, vezmete jen SMP, pricemz ztratite jen relativne malou cast funkcnosti...