Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact - kde koupit

blackdot_ce4you (139)|6.6.2005 21:50
Kde by jste mi ho doporucili koupit. Jde me docela o cenu a kdyz jsem se dival na internetove obchody tak se pohybuje od 11500 do 12500, takze bych si moc nepomohl...
Mate nejake overene obchody? Diky
dort (1212)|6.6.2005 21:57
mohu doporučit :yes:

a BTW stačí se tu jen porozhlédnout a budete vědět kde kupovat a kde si to raději odpustit ;)
blackdot_ce4you (139)|6.6.2005 22:04
Diky :-)
Z popisu sleduji ze jsi mel MDAc, proto bych se te chtel zeptat jestli na nem bylo neco co ti prislo primo proti srsti. Zhruba uz vim co od neho muzu cekat. PocketPC jsem uz v ruce mel, jen ne teda nejaky s telefonem. Ja osobne mam nejvetsi obavy prave z toho telefonu. Jsou opravnene? Diky
dort (1212)|6.6.2005 22:15
tahle otázka je velice ošidná, neb každý to cítíme maličko jinak a to nevyhovovalo mne je třeba právě pro Vás předností ;)

důvod pro změnu přístroje, byly v kostce asi tyto:

a) kombinace PDA a telefonu mi prostě nevyhovuje ( nezapíšete schůzku, neporhlédnete diář kdy schůzka připadá v úvahu, stále s sebou nosíte cihlu, v případě poruchy jste bez PDA i telefonu :( )

b) velikost - ne byl na mne prostě moc malý - ovládání aplikací na today screen atd. - ne opět nic pro mne

c) berte v potaz, že jsem ho měl hned po uvedení na trh - problémy s aplikacemi na které jsem zvyklý - ale to už bude asi odstraněno

d) neustálé oběšení na nabíječce :(( aleto bylo způsobeno tím, že jsem MDA C používal skor stále a hodně jsem hlavně telefonoval

e) a ten nejpodstatnější důvod uhranulo mne VGA - takže tím to bylo jasně dáno :yes:

f) a hlavně hodně jsem v té době jezdil v autě a odpovědět na SMS či vytočit číslo to bylo doslova a do písmene o život - byť se to nesmí, že ;)

jinak MDA C byl ze třech phone edition, které mi prošly rukama to nejlepší co jsem měl

ale již bych neměnil mobil + VGA PDA ;) toť má volba a má spokojenost, ale jak říkám, jen osobní náhled ne soud nad MDA C :D
Zdenek Malinsky (9781)|6.6.2005 23:09
Mě stačilo to s MDAC na jednom PPS-viz.zde a přestal jsem ho nějak doporučovat. A není to jen to chrasty, chrasty. :?
hybo (3107)|7.6.2005 06:57
ja zase na MDAc nedam dopustit a zatim me nic dalsi nedostalo z chladu a klidu, ktery ve me MDAc vyvolalo :-) takze jak je videt, je to otazka osobnich potreb a preferenci
blackdot_ce4you (139)|7.6.2005 11:35
Diky dorte. (pronim jestli je to urazive)
Presne neco takove jsem chtel slyset. Ja jsem desna hracicka a tahat sebou mobil a pda se me prave nechce. Tak teda asi to bude opravdu ta nejlepsi volba :-)

Jen by me jeste zajimala jedna vec. Uz jsem se tady po diskuzich ptal, ale nejak se me zatim nedostalo odpovedi :-)
Jakym zpusobem se MDAc pouziva jako GPRS modem pro PC? Da se pri tom normalne obsluhovat dale? Dovola se me nekdo? Prijde SMS?
Diky
hybo (3107)|8.6.2005 09:44
ale jasne, ze to zde je, zrovna vcera jsem to psal do jine diskuze :-) je to jako kdyz se pripojite pres beznej mobil..., stejne problemy
dort (1212)|8.6.2005 12:58
neni to uražlivé :-)

jinak je tu poměrně podrobný návod jak na to ;)

najdete ho zde ;)
beecher (9270)|8.6.2005 14:10
Jinak, PDA se dale obsluhovat samozrejme da (pres USB nebude chodit AS), pokud vsak budete tahat nejake vetsi mnozstvi dat, tak se vam nikdo nedovola a SMSky by mely prijit pozdeji... Snad... ;)
blackdot_ce4you (139)|8.6.2005 14:35
A neni problem to pouzivat jako modem pres BT, ze?

Jeste bych mel jeden dotaz. Mam ted Morotolu MPx200 a pouzivam na ni tento programek. Chtel bych se zeptat jestli funguje. Je to pro smartphone, tak by snad alespon trosku mohlo co?
http://sms.dynawest.cz/GiboSMS_SP.zip

Diky za odpovedi.
Cake (68)|8.6.2005 14:53
[QUOTE="blackdot"]Jeste bych mel jeden dotaz. Mam ted Morotolu MPx200 a pouzivam na ni tento programek. Chtel bych se zeptat jestli funguje. Je to pro smartphone, tak by snad alespon trosku mohlo co?
[/QUOTE]
Tak tehle prográmek je určený pouze pro verzi WM for Smartphones, na MDA Compact bohužel fungovat nebude. Třeba ale něco podobného existuje i pro MDA.
hybo (3107)|8.6.2005 15:05
krome smart verze pisou, ze je i JAVA verze, takze....
blackdot_ce4you (139)|8.6.2005 15:21
Mno vim ze par programu z PocketPC valilo na Smartphone tak jsem doufal ze by to mohlo jit i opacne :-)
(valilo tak ze se to nedalo ovladat, precijenom chybel dotykovy display :-) )

A ty javove verze funguji v pohode?

Na te nejavove verzi se me libi ze to dokaze spolupracovat s adresarem telefonu :-)