Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pretec SD WLAN wifi karta a MDA Compact

anicka.balounova (165)|4.6.2005 17:02
Mozna se budou hodit me zkusenosti a know-how posbirane okolo meho MDA Compact a wifi karty od Pretecu - SD WLAN.

koupila jsem ji zde

- tak predevsim FUNGUJE !
- karta se hodne zahriva a hodne vybiji baterku i na power safe.
- obcas ma ale problemy s nekterejma myma APckama a to ASUS wifi home family v soft modu
- take zlobi s dlink 900ap+
- signal je hodne spatny diky integrovane antene, kdyz stojim vedle AP je treba jen 70proc.
- slape krasne rychle, funguji v mem MDA vsechny aplikace typu IE, ICQ, atd.
- obcas musim soft resnout MDA aby pracovala karta spravne, zvlaste po vytahnuti z MDA uz vetsinou nenabehne, pozna se to podle svetelne diody ktera ma blikat silnym svetlem, kdyz nenabehne nebo nejsou nainstalovane ovladace sviti slabounce nonstop
- a ted k ovladacum. pracuji mi originalni w2003 eu co jsou dodavany na CD ale konataktovala jsem borecka, co se tim hooodne zabyval, dokonce posilal soje MDA is kartou do taiwanu aby tuhle konfiguraci otestovali a tady mi pise

[QUOTE]I have the latest driver for the PRETEC SDIO WLAN card which I obtained from the manufacturer of the card 'C-One Tech'. I wish to help people who are having problems with installation of that card on the i-Mate Jam, T-Mobile MDA Compact and the Qtek S100.


I had got frustrated with the driver they originally provided with the card, so I decided to chase them up in Taiwan. To get this latest driver, I had to send off My MDA Compact to Taiwan where they used my device as a test-product.

Here is the latest driver along with the instructions to install it.


Before installing the card, believe it or not, but you have to peel off the 'green label' which is on the card. This is because, the depth of the card exceeds maximum depth allowed on SD Cards.

Instructions:


1) unzip the files, as it contains two versions, one for europe and the other for USA.
2) Copy the relevant file into anywhere into your PDA ( preferable on a storage card if u have one)
3) Double-click the file from your PDA to install it
4) Soft-Reset the PDA, and you are up and running!!

PS. Passing on credit for my time-consuming work would be appreciated.

[/QUOTE]

fakt ale netusim, proc doporucuje sloupnout tu zelenou folii co je na karte.

Mate ji nekdo taky?

Ja mam napr. problem, ze pokud neni na APcku rozjety DHCP, tak zaboha nenastavim napevno IP statickou adresu. Ani v nastaveni-pripojeni-sitove karty - sd karta. I kdyz tam nastavim IP tak mi ji system nevezme, neustale prirazuje adapteru 0.0.0.0 a pak to samozrejme nefunguje.

Pavel Koza (4761)|7.6.2005 14:04
Uz mate nejakou predstavu, jak moc tu baterku vybiji? Mezi nami, MDAc ji nema obzvlast velkou...
Martin Ráž Hoch (1832)|7.6.2005 14:14
[QUOTE="Pavel Koza"]Uz mate nejakou predstavu, jak moc tu baterku vybiji? Mezi nami, MDAc ji nema obzvlast velkou...[/QUOTE]

No, to bohuzel - i tech zminovanych 30% (u tech noname z jine diskuze) je silene moc. To pak neni moc wireless connection, kdyz musis mit wire neustale z elektriky.

Navic - to uz je skoro jako bejvalej dial-up:o) - kazdej kdo MDA pouziva se pripoji jen vecer, aby mu to nekleklo v praci:o))