Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

programy pro vzdalene ovladani MDA

pav3l (14)|4.6.2005 14:02
potreboval bych poradit, jestli jste se uz setkali s nasledujicim problemem:
mam MDAC, QTEK posledni flash a od Microsoftu nainstalovanej pgr Remote Display Control. Vse funguje ok, az na to, ze kdyz zadavam text z klavesnice notebooku, tak mi to dela ANGL. klavesnici. Samo ze to nechi kvuli hackum a carkam, jen me stve, ze ANGL. a CZ klavesnice ma jiny rozloceni klaves, coz se plete :( takze je naka moznost, jak rici programu Remote DIsplay COntrol, ze chci psat v CZ klavensici???

dik za kazdou radu, pripadne odkaz na prg, ktery to umi...
dort (1212)|4.6.2005 15:16
nedá se to rozložení kláves nastavit v osobním ( personal ) nastavení -> v nastavení externí klávesnice QWERTZ nebo QWERTY ???
pav3l (14)|6.6.2005 10:09
ahoj, dik za odpoved, ale trosku se nechytam:-( muzes to prosim podrobneji rozepsat?
Dik
dort (1212)|6.6.2005 12:18
tak jsem to zkoušel a na svém notesu jsem to vyřešil :D ;)

zkuste přepnout svoji klávesnici na notebooku z CZ na EN -> a v mém případě to pak začalo psát na PDA česky :D

uní to neuvěřitelně, ale je to tak :cool:

P.S obě nastavení klávesnice v notesu ( jak CZ tak EN ) píší českou diakritiku, ale Z a Y jsou opačně prohozeny než mají být ???? to jsem z toho blázen ...
pav3l (14)|7.6.2005 09:56
hmm tak to je divny, protoze at prepinam jak prepinam tak nic...tak z jineho soudku, jakej je nej program na sms posilani z notebooku? dik

PS ta klavesnice se da namapovat tak, aby byla qwerty nebo qwertz, zalezi jak to vyhovuje...
beecher (9270)|7.6.2005 11:42
[QUOTE="pav3l"]hmm tak to je divny, protoze at prepinam jak prepinam tak nic...[/QUOTE] Hm...
Vy tam mate nainstalovanou original cestinu (tedy InterWrite), ze? Ja mam podezreni, ze to co popsal dort, je vlastnost LEngu, ze je schopen si tohle prehozeni klavesnice odchytit a pak psat s jinym rozlozenim...
pav3l (14)|8.6.2005 17:04
MDA je pouze v eng., tedy original QTEK posledni ROMka. Zadna cestina neni doinstalovana...
dort (1212)|8.6.2005 17:38
nojo, ale pokud máte PDA jen s EN - tak nečekejte, že dokáže českou diakritiku ;) - potřebujete alespoň malou lokalizaci = podpora českých znaků + česká klávesnice ;)
pav3l (14)|9.6.2005 11:45
mno me nejde ani tak o diakritiku, jako o cz klavesnici na pocitaci (zavorky, a tak...). ALe zkusim ji nainstalit a uvidime.
dort (1212)|9.6.2005 11:55
to co jsem psal víše platí i pro závorky atd. - neb pokud nenadefinujete české znaky, tak je nemůžete psát - a to platí i k rozložení znaků ;)
pav3l (14)|10.6.2005 17:16
tak ted sem z toho jelen. Nainstalil sem i cz lokalizaci (malou-klavesnici-od sunny) a NIC. porad pisu z notase anglicky...vzdavam to a jdu hledat nejakej sw pro posilani sms a bude...
dort (1212)|10.6.2005 17:34
hm, a pokud nenajdete, tak zkuste češtinu LeNG :-) ( od Moravia Consulting ) neb s tou to prostě chodí ;)