Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Které PDA si vybrat

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Zdravím...
    Mám asi trochu obvyklý dotaz...
    Mám asi jenom 3 požadavky.
    Aby zvládal obstojně MP3(chci ho jako MP3player), video, a měl WiFi.Cena by taky mohla být rozumná.Poradíte mi?Díky všem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ze by nejaky prenosny MP3/DivX prehravac s displayem?
    Ted jsem jich par videl s internimi disky a vypadali dost dobre, akorat mam trochu obavy s tou WiFi, ze ta asi na zadnych moc nebude (vsechno USB2.0)...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

2beecher:
    heh, no jako chtěl bych PDA. Na takové ty kontakty a tak.Ale jelikož jsem ted plánoval i koupi mp3ky s větší pamětí, tak jsem tyhle věci chtěl zkloubit.Když jsem psal že chci aby umělo video, tak jsem vlastně chtěl říct že nějaký ten výkon by nebyl marný A wifinka by přišla vhod, už znám jaké to je chodit po bytě a surfovat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Na MP3...mnoo, to snad stačí s 3,5mm jackem, na video stačí skor všeci stroje na trhu, jen tak wifinka není u fšech....Co třebas loox 420, možná acera n50? Ale na druhou stranu, má nepohodlný surfing, a tak je rovnou lepší VGA...co tahle loox 720

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Kvalita MP3 a videa je spíše věcí kvality nahrávky a prohlížeče-přehrávače, než samotného PDA.
    Pokud začínáš a nechceš investovat větší sumu peněz, možná koukni třeba zde do bazaru a u toho zařízení, co Ti padne do oka si zjisti (třeba zde v recenzi), zda má wifi a ....To samé u zařízení nového.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

co takhle se povdívat sem

a alespoň orientačně si vybrat?!

a pak s konkrétním modelem hledat odpovědi?!

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Tak jsem se díval.
    Ten LOOX420ka nevypadá zle, uměl by všecko tak co já bych potřeboval.

Acera jsem okouknul, ale ta n50ka mě štve,že má takovy blby jack.Tak ten asi ne.Celkem dost peněz a ještě se zatěžovat s redukcí.

To ten Acer n30 je taky třída, sice nemá wifinu,ale zase jsem někde něco četl o nějakém modulu.Jacka má sice taky malého, ale tak když srovnám ceny, tak je podle mě výhodnější z mého pohledu.

Jaké máte zkušenosti s WIFI moduly a co na ně říkáte?
    Btw. Taky nepodporuje CF karty.Je to velké mínus?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od porty
    1. Mám integrováno v PDA, ale wifi moduly si vyhledej zde v diskuzích, je jich tu několik.
    2. Pokud nemáš nějaké zařízení, kde CF karty máš (digi foťák), ani doma žádnou kartu CF nemáš, tak ne.

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Díky moc

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Citace Původně odesláno od porty
    Acera jsem okouknul, ale ta n50ka mě štve,že má takovy blby jack.Tak ten asi ne.Celkem dost peněz a ještě se zatěžovat s redukcí.
    Mp3, klasický sluchátkový jack, video jako každé jiné QVGA, WiFi zabudované v základu, SD i CF karty, ceny rozumné ....
    Zkuste se podívat na recenzi Asus A716 ... )

Jinak tyto dotazy doporučuji do "Jaké si mám vybrat/koupit zařízení" ...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Ehm, tak to me opravdu mrzi. Ja si te kategorie opravdu nevsiml.Tak se moc nezlobte, ale jinak diky za tip

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Btw. ted jsem cetl zajimavou diskuzi o VGA displayi. Myslite, ze by to melo smysl mit?Bude to me prvni PDA... Dik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

ale to přeci záleží na tom k čemu ho chceš používat a kolik do něj investovat

v tomhle Ti přeci nemůže nikdo poradit, pokud jsi z Prahy, nebo se do Prahy dostaneš, tak doraž na sobotní sraz - viz můj podpis a můžeš se podívat jaký je rozdíl a hlavně se zeptat a to je asi to nejdůležitější :yes:

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Schvalne jsem napsal ze je to me prvni PDA.Na co jej chci jsem jiz taky psal, nehodlam permanentne hrat hry, obcas neco zkouknout,poslechnout(ja vim, to sem nepatri).A trosku serfovat.A psat ve Wordu. Zhruba vse co si tak zatim predstavuju a s tou cenou.Mno, nemusela by presahnout 10 tis. Jestli jsem ted napsal sci-fi, tak se mi nesmejte, zas tak se v tom nepohybuju :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

10.000 - a máš vyřešeno, do 10.000 ,- zařízení s VGA nekoupíš

projdi si tady recenze zařízení, podívej se na mobilmania.cz do katalagu PDA a příležitostně mrkni do bazaru - a uvidíš kolik co stojí a zároveň co umí :yes:

BTW - myslím, že pokud je první, tak bych si koupil něco bazarového a dle spokojenosti a zkušeností pak vybíral další a klidně i nové, přeci jen nestojí to 5,- Kč

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. ktery vybrat?
    Od dr.roman v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-10-2007, 07:02
  2. Co vybrat?
    Od Ghofig_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-09-2007, 20:28
  3. Které programy instalovat do paměti, které na kartu?
    Od jerryk_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-01-2007, 10:46