Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chyby v internet exploreru a inboxu

Matouš Sýs (6)|3.6.2005 18:07
Nechal sem si u Eurotelu nastavit připojení k internetu přes Irda. Spojení funguje, ale v systémových programech jsou chyby. Inbox sice stáhne některé zprávy, ale nezobrazí je a tvrdí že mám -2 zprávy nepřečtené. Stáhnul jsem na emaily nějakej prográmek a už to funguje.
Internet se ani nepokusí stránku načíst, ani freewarový prohlížeč z těchto stránek nefunguje. Můžete prosím poradit?
Zdenek Malinsky (9781)|3.6.2005 19:19
Co máš za PDA a jaký mobil? Jaký soft jsi instaloval? "Nějakej prográmek" a "freewarový prohlížeč" nejsou moc konkrétní.:sarcastic: :? Takhle těžko radit.
Zdenek Malinsky (9781)|3.6.2005 21:00
1. Pokud máš mobil s BT a BT i na PDA, využívej tento přenos raději než infraport. (BT=bluetooth)
2. Nastavení připojení k internetu překontroluj dle článku Jak nastavit připojení k internetu?
Matouš Sýs (6)|4.6.2005 12:37
Mám HP ipaq H3630, mobil 6310i. Připojuji přes Irda, bt totiž v poketu nemám. Stáhnul jsem ftxPBrowser a nPOP 1.0.1 Možná vám pomůže, že explorer ani nenačte obrázky. Děkuju
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2005 13:29
No, fungovat by to mělo i defaultními softy, které jsou v PDA, tedy Pocket internet explorer a Inbox. Podívej, zda nemáš zatrženo v nastavení, aby se nezobrazovaly obrázky. Mělo by být zatrženo v IE Viev-Show Images.
To, co jsi si instaloval, jsou freewarové aplikace. Doporučuji vyzkoušet buď placené "NetFront" nebo nadstavbu k IE "MultiIE" a na poštu defaultní Inbox.
A nastavení připojení si porovnej dle odkazu v mém předešlém příspěvku.
Pavel Koza (4761)|6.6.2005 13:52
To je zvlastni. Zacal bych tim jakou verzi systemu mate a jakou verzi ROM? Najdete to nevim kde, h3630 je uz hodne stare zarizeni. Zkuste soft reset a napiste, co to pise jeste nez nabehne system.
Matouš Sýs (6)|7.6.2005 15:53
P1.07
2.14

Asi nejlepší by asi bylo restartovat celý systém, ale stále k tomu nemám dost odvahy. Nedovedu si představit, že bych všechno instaloval znova...
Pavel Koza (4761)|7.6.2005 19:17
Pokud tomu dobre rozumim, tak na webu je novejsi verze ROM. Vy mate 2.14 a tam je 2.20. Zacal bych tim, ze udelate HW reset a pak aktualizujete.

Pozor, vsechna data si zkopirujte na desktop, nepouzivejte zalohovaci utilitku - po obnove by to nemuselo fungovat.