Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 57 z 57

Téma: Windows Mobile 5.0 update na LOOXech serie 700

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Tak jo.

"aufgrund technischer Probleme" für die Geräte Loox 718 und 720 kein Upgrade auf Windows Mobile 5.0 geben wird.
    "na základě technických problémů" nebude poskytován žádný upgrade na Windows Mobile 5.0 pro přístroje LOOX 718 a 720.
    Doslova, bez synonym.

Je to jenom jinak to samé, co je už v angličtině k dispozici na slavném "Inform" pdf na českém servru FSC (a v češtině o stránku dříve tady). Ono jim nezbylo (PR FSC), než se k tomu přihlásit i veřejně.

Všude jinde už to (= Inform text) jenom v různých variantách buď opisují nebo vedou vášnivé diskuze. Zda to je dobře nebo ne.

Už se to ale celkově uklidňuje. Dnes to je prostě takhle. Ale všechno je k něčemu ...

Máme očekávat CeBIT 2006.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Heleďte, a v čom je vlastně WM5 lepčí než současný OS? Jen tím, že fše nahrnu do ROMky?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Taky mi to připadá úplně zbytečný humbuk a žádné velké plus v tom nevidím. Já jsem třeba již od počátku byl rozhodnut ve své 720 tce nechat 2003 SE čka, takže jsem žádný upgrade, i kdyby vyšel, neplánoval. Na současném systému mi vše běhá tak jak má, takže není důvod k upgrade čehokoliv.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Tak já zrovna s upgradem (kvůli excelu) počítal... to jsem na tom zase jako s Cassiopeiou, kde jsem taky nemohl upgradovat... že já si nikdy nevyberu správně (

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ja som tiež spokojný so všetkým okrem toho nešťastného PIE. Jednoducho DHTML mu robí stráááášnééé problémy. Tak, že každá druhá stránka sa zobrazuje nekorektne. Keby to boli kozmetické vady, to by som sa s tým zmieril. Ale ak sa nezobrazí polovica menu na stránke, tak sa ďalej nedostanem.
    Nechápem, prečo nevydáva Microsoft nové verzie PIE, PExcel, PWord, ... Väčšina ľudí nepotrebuje nutne nový celý OS, stačí nová verzia softvéru, ktorý nefunguje korektne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Protoze cyklus vydavani OS je rychlejsi nez vydavani novych verzi POfficu...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

To je v poriadku. Nikto im to neberie. Ale mohli by potom aspoň zabezpečiť možnosť samostatnej inštalácie jednotlivých programov.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ale to jsme uz zase u debaty, jak je definovana platforma Windows Mobile...

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

O co je WM5 lepší, než předchozí verze? No lepší snad je a každému se bude možná hodit něco jiného. Mně se líbí hlavně:
    1. Systém se načítá z rom a ram zabírají jen spuštěné programy nebo to co si tam dáme. Už jsem několikrát narazil, že mi dnešních 128MB nestačilo.
    2. Přistupuje šetrněji k paměti rozložením zápisu postupně na celou flashku!
    3. A hlasové ovládání.

Na všechno ostatní používám jiné aplikace (TextMaker, PlanMaker atd...)

Ale hlavně si člověk otvírá cestu k dalším updatům a třeba se dočká i pořádného PIMu a WEB-browseru.

V každém případě je škoda, když nám tímto sebrali možnost rozhodnout se pro, nebo proti updatu.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jistě, je lepší. Na moje "rýpavé" poznámky v jiných diskuzích neber ohled. Samozřejmě, že jsou problémy a problémky, ale stejně to bylo v začátcích s VGA displeji atp.....

enot_ce4you
    Guest

No docela mě to štve....šlo mně hlavně o Word, Excel a Powerpoint !!!
    Neví někdo jestli existuje nějaký program hlavně na prezentace v Powerpointu ? A aby se rozjeli nativně...bez nějaké konverze atd....word a excel by se taky hodil :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

JJ, ale na to téma je to spousta diskuzí, stačí například zadat hesla typu "powerpoint" či "prezentace" do hledání. Na word a excel jsou nejlepší produkty od softmakeru, i když trochu pomalejší a dražší

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Loox n5x0 series - ROM update na Windows Mobile 6.x (WM6.x)
    Od spigot_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 796
    Poslední příspěvek: 15-09-2010, 06:08
  2. Windows Mobile 6 Standard vs. Windows Mobile 6 profesional
    Od fablok_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-02-2008, 15:50
  3. Windows Mobile 5.0 na LOOXech 7xx a 4xx - potvrzeno FSC UK
    Od Milan Švec v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 02-06-2005, 22:49
  4. Windows Mobile 2003 Second Edition Adaptation Kit Update (AKU2.6)
    Od Pavel Koza v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-05-2005, 02:02
  5. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-06-2004, 09:22